РІШЕННЯ СЕСІЇ №172 «Про прийняття у комунальну власність Бережанської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення»
Кількість переглядів: 16
Скликання: | VIII СКЛИКАННЯ |
Сесія: | VІ СЕСІЯ ВІД 16.03.2021 РОКУ |
Тип документу: | РІШЕННЯ СЕСІЇ |
Дата: | 16.03.2021 |
Номер документу: | 172 |
Назва документу: | Про прийняття у комунальну власність Бережанської міської територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення |
Прикріплені файли: |