Вітання міського голови Ростислава Бортника з Святою Трійцею!
Щиро вітаю всіх зі світлим християнським святом — Святою Трійцею!
Щиро вітаю Вас зі світлим святом Святої Трійці — днем духовного очищення, миру, добра та Божої благодаті.
Традиційно на п’ятдесятий день після Воскресіння Христового ми відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Свято Пресвятої Трійці.
Свято Трійці є торжеством віри в Бога, духовності та моральності, додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить чудеса.
Вірю, що Свята Трійця додасть нашим воїнам снаги, оберігатиме їх і сприятиме швидшому вигнанню російської нечисті з української землі.
Зичу всім добра, благополуччя, сімейного затишку, любові та уваги від близьких. Нехай Господь допоможе нам у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле довгоочікуваний мир Україні. Разом до Перемоги!
З повагою,
Міський голова Ростислав БОРТНИК






