Вітання міського голови з Днем міста Бережани

  • 51

Дорогі бережанці та гості міста!

Сьогодні наше місто перегортає ще одну величну сторінку своєї історії.

Бережанам — 651 рік від першої писемної згадки та 496 років від дня отримання Магдебурзького права — символу самоврядування, гідності та свободи громади.

Майже п’ять століть тому Бережани отримали право самостійно творити своє майбутнє. І саме ця традиція — бути сильними, відповідальними та єдиними — живе у нас донині. Наше місто вистояло крізь війни й імперії, зміну епох і випробування часу. Бо його справжня сила — у людях.

Бережани — це не лише старовинні вулиці, архітектура й славетна історія.

Бережани — це наші захисники, які сьогодні боронять Україну, і світла пам’ять про тих, хто віддав життя за її свободу та незалежність. Це лікарі, вчителі, підприємці, волонтери, студенти, митці та кожен, хто щоденно працює для розвитку міста. Це наші діти, заради яких ми будуємо майбутнє. Це пам’ять про тих, хто будував Бережани, і любов до них, яка об’єднує нас сьогодні.

Сьогодні ми особливо відчуваємо цінність дому, рідної землі та єдності.

І саме тому День міста Бережани — це не просто дата. Це день нашої спільної гордості. День людей, для яких Бережани — це рідний дім, частина серця і життя.

Щиро дякую кожному, хто своєю працею, добрими вчинками та незламністю робить Бережани сильнішими.

Нехай у кожній родині панують мир, добробут і впевненість у завтрашньому дні. Нехай Бережани завжди залишаються містом, у якому хочеться жити, працювати й повертатися, а над нашим містом завжди буде мирне українське небо.

З Днем міста, дорогі Бережани!

З повагою - міський голова Ростислав БОРТНИК

На зображенні може бути: Замок Бран та текст