Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

KONKURS USPISHNIJ PEDAGOG 2023Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради»

оголошує конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

 

     Відповідно до рішення сесії Бережанської міської ради від 18 листопада 2022 року №936 «Про затвердження Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради від 14 березня 2023 року № 766 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», оголошуємо конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

     Заяву у КУ «ЦПРПП БМР» можуть подати такі учасники освітнього процесу:

     -      педагогічні працівники шляхом самовисування;

     -      представники батьківської та учнівської громадськості;

     -      адміністрація закладу освіти, Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради;

     -      Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради».

     Термін подання заяви для участі в конкурсі – протягом місяця (до 17 квітня 2023 року) з дня публікації оголошення в засобах масової інформації (офіційних сайтах Бережанської міської ради, КУ «ЦПРПП БМР», Відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради тощо) за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Шевченка, 15, кабінет № 53 у робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

   

 Вимоги до педагога, який бажає брати участь у конкурсі відповідно до критеріїв (матеріали за останніх 2 навчальних роки).

 

      1. Знання та навички – основа життя у сучасному світі:

     1.1. Є порадником, товаришем та помічником для дітей, організовує роботу з учнями / вихованцями / здобувачами дошкільної освіти у позаурочний та канікулярний час.

     1.2. Постійно вчиться та різнобічно розвивається (бере участь у тренінгах, семінарах, навчаннях (не враховуючи курси підвищення кваліфікації).

     1.3. Навчає учнів / вихованців /здобувачів дошкільної освіти поводитись у складних життєвих обставинах та який вихід з них знайти.

     1.4. Бере участь у соціальному та морально-етичному вихованню учасника освітнього процесу у закладі освіти (ставлення до людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями тощо).

     1.5. Бере участь у духовному вихованню учасників освітнього процесу.

     1.6. Бере участь національно-патріотичному вихованню учасників освітнього процесу.

     1.7. Навчає учнів/ здобувачів дошкільної / вихованців лідерству та командній роботі (курси лідерства).

     1.8. Дотримується норм академічної доброчесності (етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу.

 

      2. Лідер і менеджер:

     2.1. Демонструє навики для отримання успіху у роботі (виступи на конференціях, конгресах, участь в онлайн-курсах, творчих групах, майстер-класах, тренінгах, фахових конкурсах).

     2.2. Бере відповідальність за успіх у навчанні свого учня / вихованця /здобувача дошкільної освіти (оцінка рівня навченості та якості навчальних досягнень учнів/ вихованців / здобувачів дошкільної освіти у ході освоєння сучасних освітніх програм, виконання учнями / вихованцями / здобувачами дошкільної освіти проєктів та досліджень).

     2.3. Добре працює у команді з іншими педагогами (поширення власного педагогічного досвіду на міському й регіональному рівні – майстер-класи, семінари, конференції, «круглі столи» тощо).

 

      3. Генератор презентаційних навичок:

     3.1. Є організатором або співорганізатором методичних і/або виховних заходів.

     3.2. Займається науково-методичною діяльністю (розробляє методичні посібники, комплекси матеріалів для викладання якісних сучасних уроків/занять, у тому числі й в інтернет-мережах).

     3.3. Використовує інформаційно-комп’ютерні технології в освітньо-виховному процесі (використання медіатехнологій, створення медіаконтекту).

     3.4. Володіє затребуваною в освітньому процесі авторською методикою.

     3.5. Успішно реалізовує себе через роботу, швидко реагує на зміни у зовнішньому середовищі, володіє новими технологіями, співпрацює з громадськими організаціями України та Європи, наявні нагороди, сертифікати та грамоти.

     3.6. Участь у міжнародних та всеукраїнських проєктах учня/вихованця/здобувача дошкільної освіти і педагога, оскільки педагог є керівником вихованця чи колективу.

     3.7. Системно та результативно готує учнів / вихованців до участі у конкурсах, тематичних олімпіадах, онлайн-олімпіадах, фестивалях та вчить брати відповідальність за свій вибір. Для працівників закладів дошкільної освіти. Рівень та ефективність роботи з батьками. Використання різних форм роботи з батьками ( збори, бесіди, консультації, відвідування сімей, тренінги, квести, круглі столи та ін.).

 

Контактна особа: Швець Оксана Григорівна, телефон - 0972774997, електронна адреса - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради»

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА