Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ (КАНДИДАТА) НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА «ШИБАЛИНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІ СТ. БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» - 20.07.2021 Р.

     20 липня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів (кандидата) на заміщення вакантної посади директора «Шибалинської ЗОШ І-ІІ ст. Бережанської міської ради» за результатами якого прийнято наступне:

     1. Заступником голови обрано Шопу Богдана Івановича;

     2. Адміністратором затвердили Маланчука Михайла Васильовича;

     3. За результатами перевірки документів претендентів (претендента) на заміщення вакантної посади директора «Шибалинської ЗОШ І-ІІ ст. Бережанської міської ради» допустити до конкурсу Волошина Ярослава Михайловича.

     Провести 21 липня 2021 року ознайомлення кандидатів (кандидата) із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу)

     Дане Рішення оприлюднити на сайті Бережанської міської ради.

     4. Затвердити такі дати конкурсного відбору:

     І етап – 26 липня 2021 року (початок о 10.00) – проведення тестування на знання законодавства у сфері освіти та вирішення ситуаційного завдання;

      ІІ етап – 29 липня 2021 року (початок о 10.00) – проведення публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти.

     Дане Рішення оприлюднити на сайті Бережанської міської ради

     5. За результатами перевірки та аналізу питань для тестового завдання та питань ситуаційного завдання рекомендувати сесії Бережанської міської ради на черговому засіданні затвердити їх.

     Перелік питань для тестового завдання та питань ситуаційного завдання оприлюднити на сайті Бережанської міської ради.

     Разом з переліком питань для тестового завдання та питань ситуаційного завдання оприлюднити на сайті Бережанської міської ради критерії оцінювання цих завдань, а також оцінювання публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти

     6. Для вирішення тестових завдань кандидатам (кандидату) надати час до 60 хвилин; на вирішення ситуаційного завдання – до 40 хвилин.

     7. Рекомендувати сесії Бережанської міської ради на її черговому засіданні внести зміни в склад конкурсної комісії: вивести з комісії Юськів У.Я. та ввести в склад конкурсної комісії Швець О.Г.

 

Перелік питань.

Перелік ситуаційних завдань.

Критерії оцінювання.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА