Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ДО 26.07.2021

  Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

  

Начальника юридичного відділу міської ради (на час відсутності основного працівника (на період  перебування на  виборній посаді);

 

- Спеціаліста 1 категорії юридичного відділу міської ради (на час перебування у відпустці по догляду за дитиною,  яка потребує домашнього догляду основного працівника);

 

- Спеціаліста І категорії земельного відділу міської ради.

 

Вимоги до кандидатів:

- на посаду начальника юридичного відділу міської ради: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування,  державній службі не менше 5 –ти  років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х  років,  знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів;

- на посаду спеціаліста 1 категорії юридичного відділу міської ради: громадянство України повна вища освіта за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; без вимог до стажу роботи, знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів;

- на посаду спеціаліста І категорії земельного відділу міської ради: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра; без вимог до стажу роботи; знання та  володіння державною мовою; знання  основних принципів роботи  комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Термін  подання документів для участі в конкурсі -  30 днів  з дня публікації оголошення в газеті «Свобода»», за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова, 3 , 2-й поверх кабінет № 215, тел. 2-14-37.

Необхідні документи: заява про участь у  конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту,  трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; копія документа який засвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою  www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді; письмова згода на обробку персональних даних.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, тощо).

Додаткова інформація щодо посадових  обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова,3, 2-й поверх кабінет № 215.

 

Документи приймаються  до 26 липня  2021 року до 17.00 год. за адресою:  м. Бережани, вул. Банкова, 3,  2-й поверх, кабінет № 215.

Конкурсна комісія

Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА