Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Бережанської міської ради  «Про встановлення ставок транспортного податку на території Бережанської міської територіальної громади»

 

     Дата оприлюднення проекту регуляторного акту 25.05.2023 року

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, установ та  організацій у здійсненні державної регуляторної політики на офіційному сайті Бережанської міської ради оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення сесії міської ради «Про встановлення ставок транспортного податку на території Бережанської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу, які розроблено «Фінансовим управлінням» Бережанської міської ради.

     Метою даного проекту є встановлення ставок транспортного податку, які забезпечили б наповнення бюджету Бережанської міської територіальної громади та дозволили б профінансувати заходи соціально - економічного  значення громади.

     Зі змістом проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному  сайті міської ради  за адресою:  http://berezhanymrada.gov.ua/ в рубриці Документи/Проекти регуляторних актів.

     Зауваження та пропозиції будуть прийматись у письмовій формі протягом місяця (крім святкових та вихідних днів) за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова, 3, або на електронну поштову скриньку «Фінансового управління»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Повідомлення 

про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Бережанської міської ради «Про внесення змін до рішення Бережанської міської ради від 08 липня 2021 року № 319 (із змінами) «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Бережанської міської територіальної громади»

 

     Дата оприлюднення проекту регуляторного акту 25.05.2023 року

     Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, установ та організацій у здійсненні державної регуляторної політики на офіційному сайті Бережанської міської ради оприлюднюється регуляторний акт - проект рішення сесії міської ради «Про внесення змін до рішення Бережанської міської ради від 08 липня 2021 року   № 319 (із змінами) «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Бережанської міської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу, які розроблено «Фінансовим управлінням» Бережанської міської ради.

     Метою даного проекту є встановлення пільгіз сплати земельного податку на території Бережанської міської територіальної громади.

     Зі змістом проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради: http://berezhanymrada.gov.ua/ в рубриці Документи/Проекти регуляторних актів.

     Зауваження та пропозиції будуть прийматись до 16.00 год. 23.06.2023 року у письмовій формі протягом місяця (крім святкових та вихідних днів) за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова, 3, або на електронну поштову скриньку «Фінансового управління»: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації

     Бережанська міська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації:

     - Детального плану території земельної ділянки площею 0,9 га для розміщення об’єкта телекомунікацій та інших технічних засобів на території Бережанської міської ради, Тернопільського району, Тернопільської області.

       Громадські обговорення будуть проведені 16 червня 2023 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні міської ради (2 поверх, зал засідань), м. Бережани, вул. Банкова, 3.

     Запрошуємо всіх небайдужих громадян прийняти безпосередню участь в розгляді цього питання.

Святкуймо день Європи разом!

      Згідно Указу Президента України №266/2023  від 8 травня 2023 року, щороку 9 травня, спільно з державами Європейського Союзу, ми будемо відзначати День Європи.

     День Європи — свято, що відзначається 9 травня в Європейському Союзі та інших країнах  на відзначення миру та єдності на європейському континенті.

     Раніше, на європейському рівні, День Європи відзначався 5 травня, але тепер ця дата залишилася лише щорічною згадкою про заснування Ради Європи. Перше святкування Дня Європи відбулося Радою Європи у 1964 році.

Увага! Змінено час продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв.

    Згідно рішення сесії міської ради № 1180 від 03 травня 2023 року змінено час продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива суб’єктами господарювання в торговельних об’єктах на території Бережанської міської територіальної громади щоденно із 22:00 год вечора до 09:00 год. ранку до закінчення строку, на який було введено воєнний стан.

     Дане рішення набирає чинності з 00:00 год 05.05.2023 року.

УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 02 ТРАВНЯ 2023 Р.

VІDKLYUCHENNYA GAZOPOSTACHANNYAУ В А Г А !
 
      Бережанське УЕГГ ПрАТ "Тернопільгаз" повідомляє, що у вівторок 02 травня 2023 р. з 09:00 год. терміном на 1 добу  буде припинено подачу природного газу в с. Рекшин, с. Стриганці, с. Двірці, с. Біще, с. Поручин, с. Урмань, с. Надрічне, с. Підлісне, с. Жуків, с. Гиновиі, с. Вербів, Ст Вербів, с. Лапшин, с. Гайок, с. Шибалин, с. Куропатники, с. Баранівка (2804 побутових споживачів), а також в м. Бережани: вул. Корольова, вул. Тернопільська - парні з № 42 по № 76, непарні з № 23 по № 45, вул. Золочівська, вул. Замость (203 побутових споживачі, 3 непобутових споживачів) у звязку з проведенням ремонтно-профілактичних та інших робіт на газорозподільних мережах.
     Включення газу буде проводитися після завершення даних робіт та повідомлення абонентів.

Більше матеріалів...

 1. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 25 КВІТНЯ 2023 Р.
 2. Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 років
 3. ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЧЕТВЕР, 6 КВІТНЯ 2023 РОКУ НА 15.00 ГОД
 4. Тимчасове знеструмлення електрообладнання та мереж з 29.03.2023 р. по 30.05.2023 р.
 5. Створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради
 6. Про попередження добування деревних соків в населених пунктах.
 7. конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»
 8. ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!
 9. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 28.02.2023 Р. В С. КУРОПАТНИКИ ТА С. БАРАНІВКА
 10. 15-й мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон» запрошує чоловіків на роботу!
 11. Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо визначення потреб мешканців Бережанської ТГ у соціальних послугах
 12. До уваги жителів села Надрічне!
 13. Формування Переліку земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу шляхом викупу в 2023 р
 14. ВІДКРИТТЯ ТА ОСВЯЧЕННЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ТАБЛИЦІ 04.12.2022 Р.
 15. ПРОХАННЯ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
 16. З 01 листопада 2022 року розпочнеться опалювальний сезон!
 17. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ З ВІДЗНАЧЕННЯ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОГДАНА ЛЕПКОГО
 18. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 02 ЛИСТОПАДА 2022 Р. В М. БЕРЕЖАНИ
 19. ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
 20. ВИМКНЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА