Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

ПІДГОТОВКА ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2023-2024 РОКІВ

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків (ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) та приватних домоволодінь

 

     З метою підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, головам об’єднаних співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та власникам приватних домоволодінь при підготовці до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років слід звернути увагу щодо своєчасної перевірки та очистки димовентканалів у всіх житлових будинках та приміщеннях, відповідно до правил безпеки систем газопостачання.  

     Технічне обслуговування димових та вентиляційних каналів – це обов’язкова складова безпечної експлуатації газового обладнання, яке використовується для обігріву приміщень та житла. Димарі та вентиляція, в силу своїх технічних та проектних характеристик, постійно схильні до навантажень. Димові канали в сучасних будинках працюють цілий рік, оскільки котли служать не тільки для обігріву приміщень, але і для підігріву води, димовентканали (ДВК) постійно повинні відводити використане, відпрацьоване повітря з приміщень в атмосферу, тому важливі і вентиляція і димоходи, обслуговування повинно проводитися регулярно, своєчасно та комплексно. Більше того, не вчасно виявлені дефекти монтажу, тріщини, сторонні предмети в каналах, забиті канали можуть нести приховану загрозу для здоров’я та життя людини.

     Бережанська міська рада рекомендує звернути увагу власникам, головам ОСББ, балансоутримувачам житлових будинків та приміщень,  про необхідність своєчасного огляду та очистки димовентканалів (ДВК) відповідно до правил безпеки систем газопостачання.

     Шановні громадяни давайте разом дбати про власну безпеку та безпеку  нашої громади!

 

Відділ житлово – комунального господарства,

містобудування та архітектури Бережанської міської ради 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі

1.Найменування замовника - Бережанська міська рада.

1.1.Місцезнаходження замовника - Україна, Тернопільська обл., м. Бережани, вул. Банкова, 3.

1.2. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04058491

1.3.Категорія замовника: орган місцевого самоврядування, відповідно до пункту 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Сонячна в с. Урмань Тернопільського району Тернопільської області

3. Вид закупівлі: відкриті торги

4. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі сформовано відповідно до потреб Замовника та визначено на основі проектно-кошторисної документації, яка затверджена рішенням сесії міської ради №793 від 13.04.2023 року.

     Закупівля послуг із поточного ремонту здійснюється з метою забезпечення належної якості автомобільної дороги вул. Сонячна в с. Урмань, згідно з державними будівельними нормами та стандартами, а також створення умов для безперервного, безпечного та зручного руху транспортних засобів.

5. Обгрунтування очікуваної вартість предмета закупівлі: Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з огляду на перелік та обсяг послуг, що плануються до закупівлі і становить 1 188 102,20 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося на основі затвердженої кошторисної документації.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено відповідно до затвердженого кошторису.

УВАГА! 13 ВЕРЕСНЯ 2023 Р. БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ

У В А Г А!

    ПрАТ "Тернопільгаз" Бережанське УНГТ повідомляє про те, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску в с. Шибалин (408 побутових споживачів), м. Бережани (203 побутових споживачі, 3 непобутових споживачі), а саме вулиці: Корольова, Золочівська, Замость, Тернопільська - частково, буде припинено газопостачання шляхом перекриття запірних пристроїв на газопроводі середнього тиску з 09.00 год. 13 вересня 2023 року терміном на два дні.

     Включення газу буде проводитися після завершення робіт та повідомлення споживачів.

УВАГА! 30 СЕРПНЯ 2023 Р. БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ

У В А Г А!

      ПрАТ "Тернопільгаз" Бережанське УЕГГ повідомляє про те, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску в с. Урмань (207 побутових споживачів) буде припинено газопостачання шляхом перекриття запірних пристроїв на газопроводі середнього тиску з 09.00 год. до 15.00 год. 30 серпня 2023 року.

     Включення газу буде проводитися після завершення робіт та повідомлення споживачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПРИЙОМ ЗАЯВ НА ВИПЛАТУ ОДНОРОЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛОМУ НАСЕЛЕННЮ ВНАСЛІДОК ПІДРИВУ РФ ГРЕБЛІ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

     Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 825 «Про внесення змін до пункту 8 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції» продовжено термін прийому заяв на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву Російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції у розмірі 5 000 гривень до 31 жовтня 2023 року (включно).

Детальніше...

УВАГА! 25 СЕРПНЯ 2023 Р. БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ

У В А Г А!

        ПрАТ "Тернопільгаз" Бережанське УЕГГ повідомляє про те, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску в с. Куропатники, крім вул. Вигнанка (195 побутових споживачів) буде припинено газопостачання шляхом перекриття запірних пристроїв на газопроводі середнього тиску з 09.00 год. до 14.00 год. 25 серпня 2023 року.

      Включення газу буде проводитися після завершення робіт та повідомлення споживачів.

У Бережанській міській раді діє пункт прокату допоміжних засобів реабілітації

????У Бережанській міській раді при відділі з питань праці,
соціальних виплат та компенсацій діє
????‍????пункт прокату допоміжних засобів реабілітації (крісла колісні, ходунки тощо).
❗Засоби допоміжного пересування для тимчасового користування можна отримати БЕЗКОШТОВНО.
???? За детальною інформацією про умови та порядок надання послуги звертайтеся за адресою:
вул. Банкова, 3, м. Бережани (приміщення Бережанської міської ради, І поверх, відділ з питань праці, соціальних виплат та компенсацій)
⏰ Робочий графік:
????Понеділок – четвер: з 8.00 год. по 17.15 год.
????П’ятниця: з 8.00 год. по 16.00 год.
????Обід: 13.00 год. – 14.00 год.

Більше матеріалів...

 1. Шановні платники податків!
 2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі
 3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі
 4. 27 липня працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист”
 5. 13 липня буде здійснюватися прийом громадян ВПО юрисконсультами Норвезької ради у справах біженців
 6. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
 7. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту
 8. УВАГА! 14 ЧЕРВНЯ 2023 Р. БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ
 9. Шановні співвласники багатоквартирних будинків та голови ОСББ та ЖБК!!!
 10. Початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації
 11. Святкуймо день Європи разом!
 12. Увага! Змінено час продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв.
 13. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 10 ТРАВНЯ 2023 Р.
 14. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 25 КВІТНЯ 2023 Р.
 15. Про закінчення опалювального сезону 2022-2023 років
 16. ПЕРЕНЕСЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ НА ЧЕТВЕР, 6 КВІТНЯ 2023 РОКУ НА 15.00 ГОД
 17. Тимчасове знеструмлення електрообладнання та мереж з 29.03.2023 р. по 30.05.2023 р.
 18. Створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради
 19. Про попередження добування деревних соків в населених пунктах.
 20. конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА