Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Для територіальних громад Тернопілля спрощенці сплатили майже 367 млн грн єдиного податку

     Суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Тернопільщини 366 млн 987,7 тис. грн єдиного податку упродовж січня-червня 2021 року. Це плюс 39 млн 184,7 тис. грн до очікуваних, а порівняно з першим півріччям 2020 року надходження цього платежу зросли на 41 млн 574 тис. гривень.

Детальніше...

У Бережанській ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»

     Сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» на тему: «Переваги електронного кабінету» відбувся у Бережанській ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області. На запитання платників у телефонному режимі відповідала Бурштинська Надія Іванівна – начальниця Бережанської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області. Надаємо добірку питань та відповідей на них, які

Детальніше...

Безоплатно отримані основні засоби: право на амортизацію

     Порядок розрахунку амортизації основних засобів або нематеріальних активів для визначення об’єкта оподаткування наведено у п. 138.3 ст. 138 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

     Відповідно до п. п. 138.3.1 п. 138.3 ст. 138 ПКУ розрахунок амортизації основних засобів та нематеріальних активів здійснюється відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності з урахуванням обмежень, встановлених п. п. 14.1.138 п. 14.1 ст. 14 розд. I ПКУ, підпунктами 138.3.2-138.3.4 п. 138.3 ст. 138 ПКУ. При такому розрахунку застосовуються методи нарахування

Детальніше...

Погашення боргу фізичними особами

     У першій декаді липня в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник управління по роботі з податковим боргом Михайло Манастирський під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами про борги фізичних осіб.

     Наближається період сплати майнових податків, тому Головне управління ДПС у Тернопільській запрошує сплатити податок за

Детальніше...

Виправити розрахунок 4ДФ можна через уточнення

     Форма та порядок подання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4.

     Поданим і прийнятим до граничного строку подання вважається Розрахунок, який прийнятий контролюючим органом та пройшов всі контролі, у тому числі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб, залишається чинним під час прийняття контролюючим органом наступного Розрахунку за такий звітний (податковий) період (пункт 2 розділу V Порядку №4).

Детальніше...

Бізнес Тернопільщини сплатив на 60,5 відсотків ПДВ більше, ніж торік

     У першому півріччі цього року суб’єкти господарювання Тернопільської області сплатили 1 млрд 39,3 млн грн податку на додану вартість. «Плюс до очікуваних надходжень склав 16,9 млн грн, а приріст до січня-червня 2020 року перевищив 391,7 млн грн цього платежу», – розповів виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Сергій Бабій. У середньому щомісяця цьогоріч бізнес нашого краю перераховував до держбюджету 173,2 млн грн ПДВ, а це на 60,5 відсотка або 16,9 млн грн більше, ніж торік.

Детальніше...

Відповідальність за неподання повідомлення за ф. №20-ОПП про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням

     Нагадуємо, що відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Детальніше...

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА