Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Опис герба та прапора м.Бережани

Герб

Сучасний герб міста: у синьому полі стоїть золотий олень із піднятою лівою передньою ногою. Затверджений рішенням №71 від 20 червня 1995 року. Олень є символом природних багатств, волелюбності і свободи. Фактично, відновлено давній герб міста, вживаний ще у XVIст.

  1

Прапор

Затверджений 9 червня 1998 року рішенням Бережанської міської ради.

Прапор міста являє собою прямокутне полотнище синього кольору із співвідношенням ширини до довжини 2:3.

У центрі полотнища розташоване зображення золотого гордого оленя, який уособлює природні багатства краю, волелюбність та свободу.

Під оленем – срібна хвиляста стрічка, що символізує річку Золота Липа.

Історична довідка

БЕРЕЖАНИ – МІСТО НА БЕРЕГАХ ЗОЛОТОЇ ЛИПИ

В мальовничій долині річки Золота Липа, за 46 км від її витоку розкинулося місто Бережани, районний центр Тернопільської області. Місто сполучене шосейними шляхами із Тернополем, Львовом, Івано-Франківськом, відстань по шосейній дорозі до Тернополя - 52 км, залізницею – 72 км.

Територіальна громада м. Бережани функціонує спільно із підпорядкованими селами Лісники та Рай. Місцевість багата історико-архітектурними пам’ятками, мальовничими ландшафтами, знаменними постаттями української історії, що проживали і творили на Бережанських теренах. Бережанці свято бережуть свою історію, примножують велич і славу старовинного міста.

Детальніше...

Статут територіальної громади

СТАТУТ

територіальної громади міста Бережани, сіл Лісники та Рай

Затверджено рішенням IV сесії міської ради V скликання

від 09 листопада 2006 р №155

2006 рік

Бережанська міська рада від імені територіальної громади міста Бережани,

усвідомлюючи відповідальність перед Богом, нинішнім та прийдешнім поколінням, що підтверджує збереження національних, християнських та духовних традицій громади та турботу про майбутнє міста Бережани,

виражаючи волю територіальної громади, що покликана гарантованим державою правом самостійно або під відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування вирішувати питання місцевого значення,

втілюючи принципи демократичного устрою держави та місцевого самоврядування, що забезпечують реалізацію конституційного права громадян брати участь в управлінні справами держави і громади,

підтримуючи традиції місцевого самоврядування, що розпочалися в місті Бережани з 1530 року, коли король Сигізмунд І подарував Бережанську волость Миколі Сенявському з умовою перетворення Бережан на місто, яке розвиватиметься за принципами Магдебурзького права,

Детальніше...

Почесні громадяни м.Бережани

Роман Смик

image001Звання “Почесний громадянин міста Бережани” присвоєно рішенням сесії Бережанської міської ради 06.04.1993 року
1918 - 2007 рр.
Меценат культури, фундатор музею та пам’ятника Богдана Лепкого в Бережанах, сподвижник популяризації творчості Богдана Лепкого.
Медичні студії відбув в університеті в Кракові та Берліні. В 1945 році осягнув ступінь доктора медицини на основі дисертації „Українська народна медицина”. У 1949-1950 роках працював директором лікарні в Баварії. В 1950 році виїхав до Америки. Ще під час навчання в гімназії займався музейництвом та журналістикою.

Детальніше...

Дочірні категорії

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА