Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Проведена робота Бережанської міської ради щодо допомоги бійцям АТО у 2016 році

    АТО – рана, яка не загоюється ось уже кілька років. Протягом цього часу багато воїнів продовжують захищати кордони нашої держави на Східній Україні. Інколи ціною власного життя вони оберігають наш спокійний сон.

Учасники АТО – герої нашого часу. Щодня вони ризикують собою задля мирного неба над Україною,  а також кращого майбутнього для нащадків.

     Бережанський край не залишається осторонь подій, які відбуваються у  країні, тому ми також маємо своїх героїв.

Бережанська міська рада докладає зусиль, щоби відзначити заслуги бійців АТО перед громадою нашого регіону. Так, упродовж 2014-2016 рр. було надано попереднє погодження щодо надання земельних ділянок учасникам АТО для ведення садівництва за межами населеного пункту м. Бережани  в урочищі Жорнисько.  Станом на 1 грудня  2016 року погоджено понад 170 земельних ділянок для учасників АТО.

     Упродовж 2016 року відбувся ряд виїзних зустрічей в урочищі Жорнисько м. Бережани за участю представників:

     ‒ Бережанської міської ради;

     ‒ директора ДП «Тернопільського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою» Шмігеля А.Б.;

     ‒ керівництва ДП «Державний інститут проектування міст «Містопроект»  м. Львів Столярова Ю.;

     ‒ в.о. начальника Держкадастру у Бережанському районі Бідули О.М.; 

   ‒Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» Іванійчука О.

     Рішенням сесії Бережанської міської ради було затверджено детальний план території, площею 12,89 га в районі вулиць Загороди-Крушельницької. На території цього житлового кварталу надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд 15 учасникам АТО.

     З метою створення сприятливих соціально-побутових, медичних умов для реалізації прав осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції, враховуючи пропозиції Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України», протягом 2016 року  Бережанською міською радою прийнято ряд міських програм, а саме:

    ‒ Міська програма підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції на 2016-2019 роки;

     ‒ Комплексна програма  соціальної  підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки;

     ‒ Міська програма «Ветеран» на 2016-2020 роки;

У 2016 році вище згадані програми були профінансовані на суму понад 100 тис. грн., а саме:

     ‒ на виконання статутних завдань Бережанського відокремленого підрозділу ветеранської громадської організації «Спілка бійців та волонтерів АТО «Сила України» ‒ 10 тис. грн.;

     ‒ для безкоштовного забезпечення медикаментами учасників АТО в аптеках міста Бережани – 5 тис. грн.;

     ‒ для проведення безкоштовного санаторно-курортного лікування учасників АТО – 17 тис. грн.;

   ‒ для надання одноразових матеріальних допомог в рамках виконання Комплексної програма  соціальної  підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки – 99,700 тис. грн.;

     ‒ надано 33 учасникам АТО (демобілізованим) одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1 тис. грн. (кожному).

    Варто відзначити, що Бережанська міська рада забезпечила безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, а також  пільгових категорій (діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та діти з сімей, які отримують допомогу відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям») за кошти місцевого бюджету. Ця робота була проведена відділом освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради. У тому числі забезпечено  безкоштовним харчуванням 99 дітей загальноосвітніх шкіл м. Бережани, сіл Лісники та Рай, батьки яких є учасниками АТО.

   Рішеннями сесії Бережанської міської ради звільнено на 50% батьківської плати за перебування  59 дітей у дошкільних навчальних закладах (садочках).

     Відділами культури, освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради, загальноосвітніми школами м.Бережани, сіл Лісники та Рай було проведено ряд заходів для захисників Вітчизни.

   Бережанською міською радою у 2016 році розпочато будівництво Скверу Устима Голоднюка та встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні на розі вулиць Вірменська та Академічна.  

     У 2015 році за сприянням ДП «Бережанське лісо-мисливське господарство» у селі Лісники встановлено пам’ятник Героям Небесної Сотні та воїнам АТО. 

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА