Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДО 15.02.2022

    ОГОЛОШЕННЯ

про конкурс на заміщення вакантної посади директора 

Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради

 

     Правові підстави проведення конкурсу: відповідно до рішень сесії Бережанської міської ради від 17 грудня 2021 р.№539 «Про створення комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради», 20.01.2022 року № 631 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг - ДОПОМОГА» Бережанської міської ради», Розпорядження міського голови Бережанської міської ради від 20 січня 2022 року №8-р «Про створення комісії для проведення жеребкування щодо відбору членів конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Бережанський Центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради».

 

     Найменування посади: директор Комунальної установа «Бережанський центр надання соціальних послуг - ДОПОМОГА» Бережанської міської ради».

     Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста) та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше, ніж 5 років.

     Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі: визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до Бережанської міської ради (м. Бережани, вул.Банкова,3) з 8:00 до 17:00, з 1 лютого 2022 р. по 15 лютого 2022 р.

     Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість: конкурс  на  заміщення  вакантної  посади  директора  відбудеться 16 лютого 2022 року у приміщенні Бережанської міської ради (м. Бережани, вул.Банкова,3)

Детальніше.

 

Заява.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО КАНДИДАТУР ДО 31.01.2022 Р.

 ОГОЛОШЕННЯ

про початок прийому пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради

 

     Відповідно до рішень сесії Бережанської міської ради від 17 грудня 2021 р. №539 «Про створення комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради», 20.01.2022 року № 631 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг - ДОПОМОГА» Бережанської міської ради», Розпорядження міського голови Бережанської міської ради від 20 січня 2022 року №8-р «Про створення комісії для проведення жеребкування щодо відбору членів конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Бережанський Центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради».

     Бережанська міська рада повідомляє про початок прийому пропозицій щодо кандидатур до складу конкурсної комісії з питань проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради.

 

     Дата початку прийняття документів: 21 січня 2022 року

     Останній день прийому документів: 31 січня 2022 року включно (до 16:00 години), крім вихідних,

     Пропозиція кандидата щодо включення до складу конкурсної комісії складається із заяви та анкети.

     31 січня 2022 року о 16:15 год відбудеться жеребкування серед кандидатур щодо відбору членів конкурсної комісії.

 

Детальніше.

 

Заява.

 

Анкета.

20 СІЧНЯ 2022 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ХVІІІ СЕСІЯ (I ЗАСІДАННЯ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

6825866abf6ddc014340326b35addd51 XL     У четвер, 20 січня 2022 року о 11.00 год. відбудеться ХVІІ сесія (І засідання) Бережанської міської ради VIII скликання (зал засідань міської ради, вул. Банкова, 3, м. Бережани).

Детальніше...

ХАКЕРСЬКІ АТАКИ В НІЧ З 13 НА 14 СІЧНЯ 2022 Р.

HAKERSKA ATAKA 14.01.2022Бережанська міська рада повідомляє, що сьогодні 14.01.2022 р. електронна адреса міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не працює, це може бути пов’язано із хакерськими атаками, які відбулися в Україні в ніч з 13 на 14 січня на сайти уряду і низки міністерств.

     Також не відомо чи після відновлення електронної адреси будуть відновлені листи які надійшли сьогодні 14.01.2022 р. та вся інформація, яка була на даній електронній адресі.

     З самого ранку п'ятниці не працюють сайти Кабінету міністрів, МЗС, ДСНС, МОН, мінспорту, міненерго, мінагрополітики, міністерства у справах ветеранів та сайт держказначейства.

     На сайті міністерства закордонних справ та деяких інших можна було побачити таке повідомлення: "Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі".

     Повідомлення було опубліковане українською, російською та польською мовами. Пізніше його прибрали, а самі сайти просто перестали відкриватися.

З 1 січня 2022 року формуються військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України

     Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву» з 1 січня 2022 року формуються військові частини Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Такі підрозділи функціонуватимуть у кожній області, районі та у м. Києві.

     Наразі триває набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом у цих підрозділах. Для підписання контракту на проходження військової служби в підрозділі територіальної оборони кожен охочий може звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання (зокрема, в перший відділ Тернопільського районного теритпріального центру комплектування та соціальної підтримки (м. Бережани).

     Завданнями Збройних Сил територіальної оборони України є:

 • охорона та захист державного кордону;
 • забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади, органів військового управління, стратегічного (оперативного) розгортання військ (сил);
 • охорона та оборона важливих об'єктів і комунікацій;
 • боротьба з диверсійно-розвідувальними силами, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями;
 • підтримання правового режиму воєнного стану.

Детальніше...

Для безпеки громадян!

11.01.2022     11 січня 2022 року на території громади працювали фахівці Регіонального офісу водних ресурсів в Тернопільській області (В.Стойловський, Г.Микитишин, М.Дорош), які спільно із представниками Бережанської міської ради (В.Урдейчук, П.Гончар, О.Костишин, С.Малий), депутатського корпусу міської ради та громадської організації «Клуб рибалок» (Ю.Петрович) здійснили обстеження стану гідротехнічних споруд на території Бережанського міського водосховища.

     В ході обстеження запропоновано вживати заходів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, а саме регулювати рівень водоспуску на водоскидній споруді та обрубувати лід, а також у весняний період провести благоустрій території для видалення чагарників та захаращення водовипуску.

     Також обстежено територію обвідного каналу, що з’єднує основне і допоміжне русла річки. Запропоновано залучити проектну організацію для проектування інженерних рішень та спорудження додаткової гідроспоруди, яка б регулювала рівень води у вказаних руслах та забезпечила безпеку при проходженні паводкових вод. Таким чином планується остаточно відновити водотік основним руслом річки, яке проходить парковою зоною міста та покращити санітарний стан на ньому.

Відкликання депутата Бережанської міської ради Біленького Сергія Борисовича

     SERGІI BІLENKII 2021Бережанською міською територіальною виборчою комісією проінформовано Бережанську міську раду про отримання виборчою комісією повідомлення від Тернопільської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» «Про внесення пропозиції щодо відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою місцевою організацією політичної партії» відповідно до якого проінформовано міську виборчу комісію що рішенням конференції територіальної організації Партії внесено на розгляд З’їзду Політичної партії «Європейська Солідарність» пропозицію щодо відкликання депутата Бережанської міської ради Біленького Сергія Борисовича.

Про можливість здійснення доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці страхового стажу

     Відповідно до статті 26 Закону України від 09.07.2021 № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон 1058) право на призначення пенсії за віком громадяни України набувають після досягнення віку 60 років та за наявності необхідного страхового стажу. Тим, кому 60 років виповнюється у 2022 році, для призначення пенсії за віком необхідно мати не менше як 29 років страхового стажу.

    Варто зазначити, що кожного наступного року страховий стаж, який дає право на призначення пенсії за віком, поступово зростатиме, і 2028 року для призначення пенсії потрібно буде мати 35 років страхового стажу.

Детальніше...

ЗВІТ ДЕПУТАТІВ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДА І ЗАКОН" 30.12.2021р.

До уваги жителів Бережанської міської територіальної громади !

 

      Відповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» 30 грудня 2021 року, о 12:00 год. буде проведено звіт депутатів Бережанської міської ради VIII скликання Політичної партії "Громада і закон".

     Місце проведення зустрічі за адресою: зал засідань Бережанської міської ради вул. Банкова, 3.

     Захід буде проведено з дотриманням діючих карантинних обмежень.

Більше матеріалів...

 1. 24 ГРУДНЯ 2021 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ХVІ СЕСІЯ (ІІІ ЗАСІДАННЯ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ
 2. 17 ГРУДНЯ 2021 Р. ВІДБУДЕТЬСЯ ХVІ СЕСІЯ (І ЗАСІДАННЯ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ
 3. зустріч з представниками «Центру розвитку Громада.UA» в рамках проекту «ProОсвіта» 20.12.2021
 4. ЗВІТ ДЕПУТАТІВ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ ДЕПУТАТСЬКОЇ ФРАКЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГОЛОС"21.12.2021р.
 5. Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт / ініціативу
 6. Будівництво спортивного комплексу по вул.І.Франка, 8 в м.Бережани Тернопільської області
 7. Державна програма "єПідтримка"
 8. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ - ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ТЗОВ «ЕЛЕКРОКОНТАКТ УКРАЇНА» 30.11.2021 р.
 9. Запрошуємо на зустріч із представниками ТзОВ «Елекроконтакт Україна»
 10. Зустріч з представниками ТзОВ «Елекроконтакт Україна» 30.11.2021 р.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА