Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Тимчасове знеструмлення електрообладнання та мереж з 29.03.2023 р. по 30.05.2023 р.

❗Шановні споживачі!
 
????З метою забезпечення надійного і якісного надання послуг з електропостачання Бережанський РЕМ в період з 29.03.2023 р. по 30.05.2023 р. буде проводити електромонтажні роботи по будівництву повітряної лінії 0,4-10 кВ згідно інвестиційної програми в м. Бережани по вул. Гімназійна, вул. Валова, вул. Січових Стрільців, вул. Замкова, вул. Тернопільськаздійснює капітальний та поточний ремонт електрообладнання, проводить чистку трас ліній електропередачі.
 
⚡Виконання вищеописаних робіт неможливе без тимчасового знеструмлення електрообладнання та мереж.
 
✔️Ознайомитись із переліком запланованих відключень можна на офіційному сайті ВАТ «Тернопільобленерго» в розділі Планові відключення.

Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

     Відповідно до частини п’ятої статті 57 Кодексу цивільного захисту України Кабінетом Міністрів України постановлено та Постановою № 440 від 5 червня 2013 р затверджено Порядок подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - Порядок). Даний Порядок визначає процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально - технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - декларація), що дає право на початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) (далі - об’єкти нерухомості). Декларація розробляється суб’єктом господарювання або уповноваженим представником і подається або надсилається рекомендованим листом за місцем розташування об’єкта нерухомості до державного адміністратора або територіального органу ДСНС.

     Суб’єкт господарювання з високим ступенем прийнятного ризику разом з декларацією подає позитивний висновок за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення. Оцінка протипожежного стану проводиться суб’єктом господарювання, який одержав відповідну ліцензію.

     Звертаємо Вашу Увагу на те що, датою надходження декларації вважається дата її реєстрації як вхідної кореспонденції державним адміністратором або відповідним територіальним органом ДCНС.

     Посадова особа ДСНС або її територіальний орган перевіряють відповідність поданої декларації встановленій згідно з додатком формі та у разі відповідності встановленим до неї вимогам здійснюють її реєстрацію. Реєстрація декларацій здійснюється у відповідному журналі, який ведеться ДСНС або її територіальним органом, форма якого затверджується Мінекономрозвитку.

     Перший примірник декларації зберігається у ДСНС або її територіальному органі, другий примірник не пізніше наступного робочого дня після реєстрації передається суб’єктові господарювання або державному адміністраторові з відміткою про дату і номер реєстрації декларації.

 

     Одночасно інформуємо, що декларацію можна подати через:  

 • центр надання адміністративних послуг у місті Тернополі (вул. Князя Василя Костянтина Острозького, 6);
 • безпосередньо через підрозділ ДСНС (Головне управління ДСНС України у Тернопільській області, вул. Лесі Українки, 6;
  Тернопільське районне управління ГУ ДСНС України у Тернопільській області, вул. Івана Котляревського, 22-А);
 • портал електронних послуг ДСНС та портал «Дія».

Пам'ятаймо своїх Героїв

     23 березня свій день народження мав би святкувати військовослужбовець з Бережан Олександр Філь. Сьогодні йому мало б виповнитися 28 років, але, на жаль, назавжди залишиться лише 19. Жорстока війна, яку росія розпочала проти нашої держави у 2014 році, забрала життя молодого Героя.
     Олександр Філь народився у 1995 році. Навчався у Бережанській ЗОШ № 1, після закінчення якої поступив до Бережанського агротехнічного інституту.
     Олександр був єдиною дитиною у сім'ї. Його виховували без батька мама з бабусею. Був учасником молодіжної спортивно-патріотичної організації «Сокіл».
     Змалку мріяв служити в армії. Тож, коли хлопцеві виповнилося 18 років, після першого курсу навчання в інституті він вирішив залишити навчання й пішов служити за контрактом у 80-ту аеромобільну бригаду у Львові.

Детальніше...

Створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

SPOSTEREZHNA RADA 03.2023ПОВІДОМЛЕННЯ

про створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

     Бережанська міська рада, відповідно до ст. 24 «Основ законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», повідомляє про намір створити спостережну раду комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради на наступній черговій сесії Бережанської міської ради.

     Бережанська міська рада проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, як наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає медичну допомогу вторинного рівня, з яким головним розпорядником бюджетних коштів укладено договір про медичне обслуговування населення.

Детальніше...

Про попередження добування деревних соків в населених пунктах.

Pro poperedzhennya dobuvannya derevnih sokiv 2023    З середини березня в Україні розпочинається збір деревних соків – одних з цінних та поживних лісових продуктів. Масово його заготовляють постійні лісокористувачі, а також підприємці, які отримують для цього спеціальний дозвіл - лісовий квиток. Такий документ дає право на добування соку у відведених місцях з дотриманням встановлених правил заготівлі.

    Однак в межах населених пунктів, згідно вимог пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах, така діяльність заборонена, а відповідальність за такі дії передбачено ст. 152 КУпАП.

    Громадяни, збираючи деревні соки в межах населених пунктів, можуть своїми діями спричинити загибель та послаблення екологічної стійкості дерев. Так, свердління отворів та прорубування кори в дереві призводить до зараження їх різного роду інфекціями, внаслідок чого розпочинаються процеси гниття деревини, що в подальшому позначається на якісному стані дерева та його здатності протистояти несприятливим погоднім умовам.

Детальніше...

конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

KONKURS USPISHNIJ PEDAGOG 2023Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради»

оголошує конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

 

     Відповідно до рішення сесії Бережанської міської ради від 18 листопада 2022 року №936 «Про затвердження Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради від 14 березня 2023 року № 766 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», оголошуємо конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

     Заяву у КУ «ЦПРПП БМР» можуть подати такі учасники освітнього процесу:

     -      педагогічні працівники шляхом самовисування;

     -      представники батьківської та учнівської громадськості;

     -      адміністрація закладу освіти, Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради;

     -      Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради».

     Термін подання заяви для участі в конкурсі – протягом місяця (до 17 квітня 2023 року) з дня публікації оголошення в засобах масової інформації (офіційних сайтах Бережанської міської ради, КУ «ЦПРПП БМР», Відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради тощо) за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Шевченка, 15, кабінет № 53 у робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

Детальніше...

Верховна Рада ухвалила постанову про застосування секторальних спеціальних економічних санкцій до фінансових установ рф

     Верховна Рада на засіданні 23 лютого 2023 ухвалила постанову №9045 про затвердження рішення РНБО від 22.02.2023 про застосування секторальних спеціальних економічних санкцій до фінансових установ рф. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

     Рішення РНБО передбачає застосування строком на 50 років секоторальних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до:

    всіх банків, що зареєстровані/мають місцезнаходження в РФ, в тому числі центрального банку Російської Федерації,

 • небанківських кредитних організацій,

 • операторів платіжних систем,

 • професійних учасників фондового ринку,

 • страхових компаній,

 • інвестиційних фондів та інших установ, що зареєстровані/мають місцезнаходження в РФ, які надають фінансові послуги.

     Санкції передбачають зупинення операцій з активами, заборона встановлення та підтримання ділових відносин, вчинення правочинів із фінансовими установами, придбання цінних паперів та інших фінансових інструментів, здійснення інвестицій на їх користь, зупинення переказів, здійснення розрахунків, зарахування коштів, анулювання реєстрації НБУ.

     Також санкції передбачають заборону фізичним та юридичним особам вчиняти дії, які призводять до порушення, уникнення запроваджених обмежень.

 

    Указ Президента України №89/2023 від 22.02.2023 р.

 

    Постанова Верховної Ради України № 9045 від 23.02.2023 р.

Вимога дотримуватися енергоощадного та світломаскувального режиму у воєнний період

     Згідно з рішенням № 11 від 28.02.2023 Ради оборони Тернопільської області “Про запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в області” інформуємо про наступне.

 • У випадку застосування графіків погодинного або аварійного відключення електроенергії громадянам, фізичним особам-підприємцям та юридичним особам на території області забезпечити вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, сітілайтів, банерів, вітрин тощо у темну пору доби.
 • Суб’єктам господарювання усіх форм власності на території області забезпечити вимкнення усього електроустаткування в адміністративних та виробничих приміщеннях у темну пору доби (за Винятком холодильного/морозильного обладнання, але максимально скоротивши його використання).
 • Якщо графіки погодинного або аварійного відключення електроенергії не застосовуються, громадянам, фізичним та юридичним особам на території області дотримуватися режиму світломаскування шляхом вимкнення вуличного освітлення, освітлення територій, будівель, споруд та будинків, рекламних вивісок, банерів, вітрин тощо, освітлення в будинках та довкола них у період з 23 год 00 хв до 05 год 00 хв.

 

     Рішення № 11 від 28.02.2023 Ради оборони Тернопільської області

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА