Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Про участь у Програмі «Fit for Partnership with Germany»

   Згідно інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України продовжено дію Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для управлінських кадрів „Fit for partnership with Germany" на період 2016-2018 рр.

   Програма передбачає набуття менеджерами міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими компаніями. Окрім того, учасники зможуть безпосередньо ознайомитися з німецьким обладнанням і технологіями.

  На 2016 рік українським менеджерам, підприємцям та підприємствам запропоновані стажування за двома напрямками: економічна кооперація без галузевої специфіки та економічна кооперація з галузевою специфікою. Останній напрямок включатиме економічну кооперацію в сферах енергоефективності в промисловості, енергоефективності в будівництві і санації будівель та споруд, охорони здоров'я, аграрного сектору, харчової промисловості.

  Детальну інформацію можна отримати на сайтах: http://ukraine.managerprogramm.de (розділ „Програма підготовки менеджерів"), www.managerprogramm.de, a також в департаменті економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської обласної державної адміністрації за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8 (каб. 832.) тел. 52-06-52.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА