Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади до 04.01.2021 р.

5eb155c1160c7596420375     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

     - начальника фінансового управління Бережанської міської ради;

     - начальника відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу - головного бухгалтера фінансового управління.

Вимоги до кандидатів:

     - на посаду начальника фінансового управління Бережанської міської ради: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, державній службі на керівних посадах не менше 3-х років або виходячи із виконання виконавчим органам основних завдань та функцій, стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів;

     - на посадуначальника відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу - головного бухгалтера фінансового управління: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

     Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Банкова,3, 2-й поверх кабінет №209.

     Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність), дві фотографії розміром 4х6 см; копії документів про освіту, трудової книжки, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому Законом порядку; копія паспорта громадянина України та реєстраційного номера облікової картки платника податків; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою  www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді; письмова згода на обробку персональних даних.

     Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, характеристики, рекомендації, тощо).

 

 

Документи приймаються  до 04 січня 2021 року до 17.00 год. за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 3, 2-й поверх, кабінет №209.

 Конкурсна комісія

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА