Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади до 31.05.2021 р.

5eb155c1160c7596420375   Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

Головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради (на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника)

      1. Вимоги до кандидатів – повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1-го року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3-х років; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Детальніше...

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад до 31.05.2021 р.

5eb155c1160c7596420375   

     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:1. Начальник відділу економічного розвитку «Ресурсний центр громади та підтримки підприємництва» Бережанської міської ради, 2. Головний спеціаліст відділу економічного розвитку «Ресурсний центр громади та підтримки підприємництва» Бережанської міської ради.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИКОНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ

     Конкурс проводиться на підставі рішення сесії міської ради №1352 від 26.06.2019 року «Про утворення комісії з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавців земельних торгів на конкурентних засадах на території Бережанської міської ради».

Детальніше...

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади до 04.01.2021 р.

5eb155c1160c7596420375     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

     - начальника фінансового управління Бережанської міської ради;

     - начальника відділу бухгалтерського обліку, доходів та економічного аналізу - головного бухгалтера фінансового управління.

Детальніше...

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади до 11.01.2021 р.

5eb155c1160c7596420375     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

     - головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції міської ради.

 

   Вимоги до кандидатів:

     громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 3 років; знання та вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів.

Детальніше...

Конкурс на заміщення вакантної посади директора «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик» Бережанської міської ради

5eb155c1160c7596420375     Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик» Бережанської міської ради».

Вимоги до кандидатів: громадянин України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Юридична адреса «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Золотий ключик»: 47501, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Січових Стрільців, 28а, тел. (03548) 2-23-68.

Детальніше...

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

photo

     Бережанська міська рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів міським автобусним маршрутом «Бережани - с. Лісники - завод «Мікрон» , Бережани - с. Рай».

 

     Підстава проведення конкурсу: рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради № 1260 від 23.07.2020 р.

     Детальніше.

 

     Умови організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті «Бережани - с. Лісники - завод «Мікрон», Бережани - с. Рай».

     Детальніше.

 

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з питань інформаційної діяльності та зв’язках з громадськістю міської ради, спеціаліста І категорії земельного відділу міської ради

     Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:

     - спеціаліста І категорії з питань інформаційної діяльності та зв’язках з громадськістю міської ради, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника;

     - спеціаліста І категорії земельного відділу міської ради.

Детальніше...

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Бережанської міської ради

   Відповідно до рішення Бережанської міської ради від 18.05.2018 р. №945 «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бережанської міської ради та затвердження її статуту», рішення сесії Бережанської міської ради від 21.06.2018 року №990 «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бережанської міської ради» Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА