Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Працівниками Бережанського відділу поліції щоденно здійснюється перевірка та контроль м. Бережани та Бережанського району щодо дотримання вимог передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 "Про запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2". Поліцейськими проводяться перевірки функціонування закладів харчування та магазинів не пов'язаних із продажем продуктів харчування.

Відповідно до постанови КМУ забороняється:

- з 00 год. 01хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. Тимчасові обмеження триватимуть до 3 квітня і проводяться виключно для того, аби попередити поширення небезпечної недуги.

Поліцейські контролюватимуть виконання цих норм. При цьому основне завдання – роз’яснити людям необхідність чіткого дотримання запроваджених алгоритмів. У випадку виявлення порушень працівники поліції діятимуть, як того вимагає закон.

Правоохоронці звертаються до усіх громадян з проханням неухильно дотримуватись встановлених вимог для особистої безпеки кожного. Ми надіємося на Ваше розуміння! Будьте завжди здорові, а хвороби нехай Вас обходять стороною.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА