Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Шановні бережанці!

  Шановні бережанці! Давайте разом недопустимо поширення в нашому місті коронавірусу та захистимо своїх близьких!
Як ви знаєте минулого тижня по всій країні та у м. Бережани було введено карантин до 3 квітня у зв’язку із загрозою поширення коронавірусу — вже не працюють заклади освіти, дитячі садки, позашкільні заклади, розважальні та дитячі центри. У Бережанах епідемічна обстановка спокійна і контрольована. В місті немає інфікованих на коронавірус.


Вчора рішенням міської комісії ТЕБ та НС ми посилили карантинні заходи згідно рішення Уряду та регіональної комісії з питань ТЕБ та НС. А саме до 3 квітня основні обмеження такі:
- заборонено проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
- призупинена робота торговельних ринків;
- призупинена робота об’єктів громадського харчування;
Введення карантинних заходів принесли масу незручностей та фінансових втрат, дехто можливо вважає такі заходи зайвими. Але ці заходи направлені на упередження та безпеку здоров’я мешканців. Адже краще попередити і не захворіти, ніж потім аналізувати, що було зроблено не так.
Звертаємося до керівників підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємців відповідально та з розумінням поставитись до ситуації. Від нас з вами залежить як на практиці будуть виконуватись карантинні заходи, як ми разом зможемо попередити поширення коронавірусу на території Бережанської міської ради.
Шановні роботодавці, з розумінням поставтеся до працівників, в кого є діти дошкільного віку. Перегляньте графіки роботи, по можливості надайте відпустки та організуйте дистанційні форми роботи.
Діти повинні бути вдома, а не відвідувати місця масового скупчення людей. Відділ освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради та навчальні заклади міста організували можливість дистанційного навчання учнів — допомагайте дітям в навчанні.
Звертаємося до бережанців похилого віку — без особливої потреби відмовтеся від поїздок громадським транспортом, не відвідуйте місця скупчення людей, залиштеся дома. А у разі виникнення захворювання — не зволікайте та звертайтесь до сімейного лікаря.
З міського бюджету у 2020 році вже виділено 500 тис. грн на забезпечення медиків необхідними засобами захисту та обладнання. Але реальність така, що навіть маючи кошти немає можливості швидко забезпечити безпеку нашим медичним працівникам.
Тому звертаюсь до підприємств та бізнесу — допомогти нашим лікарям.
Додаткові кошти буде виділено на потреби міських комунальних служб.
Окремо звертаємося до громадян, які прибули з інших країн світу, де має місце напружена епідеміологічна ситуація.Самоізолюйтеся! Не наражайте на небезпеку своїх родичів, близьких та мешканців нашого міста.
Просимо зберігати спокій, дотримуватись простих правил особистої гігієни, піклуватись про своїх близьких і бути здоровими!

Міський голова Володимир Музичка

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА