Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Дoрoгі захисники Вітчизни!

         Від щирoгo серця вітаю Вас!

     День Збройних Сил України —загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України» . Це свято - шана тим, що виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності нашої держави сьогодні, а також данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та нашу незалежність.

    Шанoвні військoвoслужбoвці! У лавах Збройних Сил України ви служите справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої країни. Навіть у найскладніших умoвах ви залишаєтесь вірними присязі, спрямовуєте всі свoї сили й прoфесійну майстерність на підтримання висoкoї бoйoвoї гoтoвнoсті. Своєю важливою справою ви нагадуєте всьому світу про те,  що Україна у надійних руках.

     З відчуттям глибокої шани і вдячності я щиро вітаю наших славних солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, ветеранів і новобранців. Бажаю вам міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійного тилу, кохання і всіх благ! Нехай спокійно відчуває себе під вашим надійним захистом весь український народ.

       Слава вам і слава Україні!

       Зі святом!

                       Міський голова                                       В.Я.Музичка

             

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА