Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Шановні краяни!

     22 січня – особлива дата в історії нашого народу. Саме в цей день 98 років тому відбулося об'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки – важливий крок на шляху до незалежності, яку наша держава все-таки здобула 1991 року.
    Сьогодні знову постала гостра проблема територіальної цілісності України. Російські окупанти намагаються розділити державу та відібрати частину земель. Я розумію, що в багатьох бережанців зараз тривожно на серці, бо їхні рідні, друзі захищають наш кордон на Сході. Це велике випробування для усіх громадян, але ми не повинні втрачати надію, а боротися до переможного кінця!
   Головний урок Дня Соборності – усвідомлення того, що тільки в єдності наша сила. Разом ми зможемо досягти поставлених цілей та зробити наш край розвинутим та економічно успішним регіоном, а державу – політично й економічно незалежною!
     Слава Україні! Героям слава!
     Міський голова                     В.Я. Музичка

З НОВИМ 2017 РОКОМ!

Дорогі краяни!
Від усього серця радий вітати вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця, — Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод і здійснення планів. Ми з гідністю витримали всі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідних Бережан. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде й надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.
Новорічне свято — це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі й негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, подаруймо одне одному найдорожче і найцінніше — любов і тепло наших сердець, увагу й турботу нашим близьким та рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри і любові, надії та оптимізму, наснаги й невичерпної енергії.
Із Новим роком та Різдвом Христовим!
Володимир МУЗИЧКА,
міський голова.

rizdvo

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА