Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Із професійним святом привітали керівників і голів первинних профспілкових організацій закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів НВК Бережанської громади

     В останню неділю вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день дошкілля. З нагоди професійного свята керівників і голів первинних профспілкових організацій закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів НВК Бережанської міської територіальної громади привітали начальник Відділу освіти, молоді і спорту Галина Михальчук та Голова Об'єднаної територіальної профспілкової організації Бережанщини Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Соляр.
     У рамках заходу колективи працівників ЗДО відзначено за сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в освітній галузі та з нагоди Дня дошкілля подяками Відділу освіти, молоді і спорту та грошовими винагородами від профспілкової організації.
     Дякуємо директору Бережанського краєзнавчого музею Бойко Наталії та працівникам за сприяння в організації заходу. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА