Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗДО ясла-садок «Росинка» Бережанської міської ради

     Відповідно до додатку 1 п.5 рішення сесії Бережанської міської ради від 14 травня 2020 року №1692 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу освіти та типових форм Контракту з керівниками комунальних закладів освіти, засновником яких є Бережанська міська рада», рішення сесії Бережанської міської ради від 12 лютого 2021 року №123 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора «Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Росинка» Бережанської міської ради» оголошується

конкурс на заміщення вакантної посади:

- директора Закладу дошкільної освіти ясла-садок «Росинка» Бережанської міської ради.

      Місцезнаходження: 47501, Тернопільська область, м. Бережани, вул. Раївська, 71-А.

     Найменування посади та умови оплати праці:  директор ЗДО ясла-садок «Росинка» Бережанської міської ради, посадовий оклад 6461 грн. та інші надбавки і доплати, встановлені чинним законодавством України.

     Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про освіту»: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна освіта не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст». Стаж педагогічної роботи особи у сфері дошкільної освіти  не менше 3 років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов`язків. Строк призначення, права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення, інші умови визначаються контрактом.

     Необхідні документи: заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копія документа про вищу педагогічну освіту; копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; довідка про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі.

     Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості. Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена, згідно з довіреністю, особа).

     Дата та місце початку конкурсного відбору: після 16 березня 2021 року в приміщенні Бережанської міської ради за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 3 (встановлюється конкурсною комісією).

     Складові конкурсу:

  • перевірка на знання законодавства України у сфері освіти, зокрема законів України «Про освіту», спеціального Закону («Про дошкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»), Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 № 988-р, інших нормативно-правових актів у сфері освіти, що проводиться за допомогою тестування);
  • перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;
  • публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

     Тривалість складових конкурсу: встановлюється конкурсною комісією.

     Документи приймаються: до 16 березня 2021 року, 17.00 год. за адресою: м. Бережани, вул. Банкова, 3, 1-й поверх, відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради.

     Контактна особа: Швець Оксана Григорівна. Телефон: (03548) 2-10-37, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Конкурсна комісія

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА