Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з веслування на байдарках та каное

     У суботу, 13 жовтня, відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з веслування на байдарках та каное 2018 року, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України. Вже вкотре за такий короткий термін від початку відкриття відділення водного спорту у місті Бережани вихованці Бережанської державної юнацько-спортивної школи приймають участь у чемпіонатах здобуваючи призові місця.

    Цього разу наші юні спортсмени здобули 6 медалей (4 - срібні, 2- бронзові) та продемонстрували такі результати на дистанції 200 та 500 м.: Олександрі Ковальській не хватило «долі секунди» для здобуття золотої перемоги, Вероніка Сможаник здобула 3 місце, Вікторія Кукурудза – 4 місце, Діана Пришляк здобула 5 місце (початок тренувань вересень 2018р.), Олексій Прокопчук наймолодший учасник змагань здобув 2 місце, Лілія Якимів отримала 4 місце, Тарас Гончар проявив себе хоробрістю і завзятістю та у зв’язку з несумлінною конкурентною боротьбою свого суперника, здобув 4 місце, Олексій Баканов, вихованець школи- інтернат здобув 8 місце, Станіслав Яремчук наймолодший учасник у віковій категорії продемностував 10 місце на дистанції 200 та 500 м. Вітаємо учасників змагань, бажаємо сили та наснаги на нові звершення.
20 жовтня 2018 року, о 10 год. на Бережанському озері відбудеться відкрита першість м. Бережани. Запрошуємо усіх бажаючих підтримати наших спортсменів.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА