Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

На базі Бережанської ДЮСШ (директор Володимир Дуда) відкрито відділення веслування на байдарках і каное

   На базі Бережанської ДЮСШ (директор Володимир Дуда) відкрито відділення веслування на байдарках і каное. 
   Із 22 травня 2018 року це відділення очолює тренер-викладач з веслування на байдарках і каное, майстер спорту України Марта Сеньків-Ковбасюк. Тренувальні байдарки надано федерацією каное міста Києва та Тернопільською обласною федерацією веслування. 
   Протягом місяця триватиме набір учнів у вище згадане відділення Бережанської ДЮСШ. 


   Тимчасово заняття з веслування проводяться на Раївському озері, оскільки на Бережанському ставі – основному місці проведення занять, ще тривають роботи по забезпеченню всіх умов, необхідних для тренувань з цього виду спорту. 
   Заняття з веслування на байдарках і каное БЕЗКОШТОВНІ!!! 
   Варто зазначити, що розвиток нового виду спорту в нашому місті – це приклад конструктивної співпраці Бережанської міської ради, Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання (директор цього закладу Михайло Старко забезпечив транспортування байдарок і каное в Бережани, закупівлю двох спеціальних тренажерів для дітей, які приходитимуть на тренування з веслування на байдарках і каное та моторного човна для тренера, а також надав дозвіл юним спортсменам використовувати безкоштовно тренажери, що знаходяться у спортивному залі школи-інтернату) та БМГО «Клуб Рибалок» (представники Клубу зараз споруджують елінг на Бережанському ставі, де зберігатимуться байдарки і каное, та надають в користування інший інвентар).

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА