Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Вітаємо керівника та членів гуртка дитячої анімації «Мультиплікаційна студія «Равлик» з успішним завершенням їхнього проекту!

   У Бережанах ось уже 2 роки на базі позашкільного комунального навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» відділу освіти молоді і спорту Бережанської міської ради успішно функціонує гурток дитячої анімації «Мультиплікаційна студія «Равлик», яким керує Мар’яна Івасіків – культорганізатор ЦДЮТ.


   На сьогодні у членів цього гуртка є вже ряд досягнень, а саме:
− перші дитячі мультфільми брали участь у зимовому кінозалі у рамках Всеукраїнського тижня науки і техніки 2017 року;
− у квітні 2017 року було започатковано І-й регіональний кінофестиваль короткометражних фільмів та мультиплікації «БережArt-2017», де були представлені їхні мультиплікаційні роботи;
− у вересні 2017 року один із мультфільмів був відзначений грамотою в обласному конкурсі відеофільмів;
− у грудні 2017 року наукові мультфільми з проекту «Мультиплікація в допомогу навчанню» були представлені на вчительській (не)конференції для шкільних педагогів міні-EdCamp (Чернігів, 2017);
− у грудні 2017 року наукові мультфільми були представлені на І-му STEM-фестивалі-2017 у м. Бережани.
   До слова, зараз гуртківці працюють над STEM-проектом «Мультиплікація в допомогу навчанню», де створюють мультфільми природничо-математичного циклу та зі сфери безпеки життєдіяльності.
   У лютому 2018 року керівник вище згаданої мультиплікаційної студії Мар’яна Івасіків розмістила на освітній краудфандинговій платформі «GoFundEd» проект з метою збору коштів на закупівлю обладнання для створення гуртківцями мультфільмів за допомогою сучасних технологій (досі діти мали змогу застосувати лише метод кадрування). 
   Протягом 60 днів тривав збір коштів для реалізації проекту креативного та ініціативного педагога ЦДЮТ. 
   Куратором проекту стала Олександра Пєтушкова, менеджер освітніх проектів «GoFundEd».
   Варто відзначити, що 64 благодійника підтримало проект «Мультиплікаційної студії «Равлик». Відгукнулися не лише члени бережанської громади, а й представники української діаспори з різних країн світу. 
   Кошторисна вартість необхідних речей – 37889 грн. Загалом було зібрано 41702 грн. 
Бажаємо хорошого старту на шляху до нових знань та вмінь у сфері мультиплікації, плідної праці, творчих ідей та високих досягнень! 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА