Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Церемонія пошанування обдарованого учнівства, учителів та наставників “Оскар обдарованості”

   11 травня 2018 року відділом освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради проведено церемонію пошанування обдарованого учнівства, учителів та наставників “Оскар обдарованості”. 
   Михальчук Г. В. (начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради), Соляр О. І. (заступник голови Бережанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України ) та Ткачик Г. Л. (завідувач методичного кабінету відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради) нагородили переможців обласних олімпіад, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та їхніх учителів, вихованців та керівників гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, а також юних спортсменів та тренерів Бережанської дитячо-юнацької спортивної школи.


   Зокрема, нагороджені такі переможці обласних олімпіад та їхні учителі: 
   Вовк Вікторія, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва (учитель Головко Оксана Василівна).
   Якимець Юлія, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (учитель Якимець Леся Василівна).
   Крупина Євгеній, учень 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) (учитель Грицишин Ігор Іванович).
    Білан Вікторія, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (учитель Антош Оксана Іванівна).
   Кузь Андрій, учень 11 класу Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (учитель Музичка Михайло Миронович).
   Мигдаль Назар, учень 11 класу Бережанської школи-гімназії ім. Б. Лепкого, - диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (учитель Мигович Мар`яна Ігорівна).
   Крук Ангеліна, учениця 11 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (учитель Чорна Олександра Миколаївна).
   Лучка Юрій, учень 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (учитель Чорна Олександра Миколаївна); - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; переможець ІІ (обласного) – диплом І ступеня, та ІІІ (Всеукраїнського) етапів – диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (учитель Дворський Віктор Дмитрович).
   Луговий Святослав, учень 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики; переможець ІІ (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – нагороджений дипломом ІІІ ступеня (учитель Дворський Віктор Дмитрович).
   Амброзяк Христина, учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії, переможець ІІ (обласного) етапу та учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (учитель Дворський Віктор Дмитрович).
   Білоус Петро, учень 11 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, - диплом ІІІ ступеня, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (викладач секції Дворський Віктор Дмитрович).
   Кузик Віктор, учнь 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 , - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (учитель Дворський Віктор Дмитрович).
   Кухарук Андрій, учень 8 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (учитель Кулик Віталій Васильович).
   Патіота Анжела, учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (учитель Кулик Віталій Васильович); - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (учитель Демчук Наталія Миколаївна).
   Галещук Олександр, учень 8 класу Бережанської школи-гімназії ім.Б.Лепкого, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (учитель Путера Роман Михайлович).
   Прийдун Марія, учениця 11 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (учитель Гичка Марія Олексіївна).
   Польова Наталія, ученицю 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - диплом ІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (учитель Мужанов Олег Павлович) ; - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (учитель Шаль Галина Степанівна); - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури (учителі Даньків Світлана Миколаївна та Шургот Галина Теодозіївна).

   Переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та їхні наставники:
   Слобода Ірина, учениця 10 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - ІІІ місце в ІІІ турі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (учитель Левицька Оксана Михайлівна).
   Карась Марія, учениця 6 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, - І місце в ІІІ турі ХVІІІ Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика (учитель Ганич Ольга Миколаївна)
   Гнатишин Аліна, учениця 9 класу Бережанської школи-гімназії ім..Б.Лепкого, - диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України (викладач секції Кухар Мирослава Василівна).
   Статкевич Олена, учениця 9 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - переможець ІІ (обласного) етапу літературного конкурсу «Акорди творчості» (учитель Гуль Галина Михайлівна).
   Чорна Олена, учениця 11 класу Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, - переможець ІІ (обласного) етапу літературного конкурсу «Акорди творчості» (учитель Гуль Галина Михайлівна).

   Переможці спортивних змагань Бережанської дитячо-юнацької спортивної школи та їхні тренери :
   Ткач Зоряна та Когут Тетяна – кандидати у збірну команду України з футболу серед дівчат Ю-15 (тренер Володимир Петрович Дуда);
   Речицька Юлія – бронзовий призер Всеукраїнських змагань з настільного тенісу, неодноразова чемпіонка області з настільного тенісу (тренер Ігор Володимирович Шуфляд);
   Рапіцький Остап – учасник Всеукраїнських змагань дитячо-юнацької волейбольної ліги, чемпіон області з волейболу (тренер Ігор Степанович Чорний).

   Відзнаки отримали керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості та їх вихованці:
   Димашевська Христина Богданівна, керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
Цапок Дарія - диплом ІІІ ступеня у конкурсі, який проходив у «Молодій гвардії» Одеської області з 28 вересня по 18 жовтня, у номінації «Жанрове фото за роботу «Анастасія» відповідно до наказу Еколого-натуралістичного центру МОН України нагороджена дипломом І ступеня, у номінації «Репортажний портрет» за назву роботи «В молитві» - диплом І ступеня, у номінації «Живий світ» за роботи «Гінко білоба» та «Відкасник татарниколистий» - диплом І ступеня;
   Логвин Софія – диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському художньому конкурсі «Календар Globe 2018 Україна;
   Єрохін Сергій - диплом НЕНЦ МОН за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», у номінації «Інформування суспільства» за роботу «Екоігри та майстер-класи – шлях до енергозбереження», журнал «Світлячок» та листівки;
   Середа Карина - диплом І ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Жанрове фото» за роботу «Дівчина з яблуком»;
   Середа Яна – диплом І ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Жанрове фото» за роботу «Україночка»;
   Гурко Христина – диплом І ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Жанрове фото» за роботу «Дівчина з лупою»;
   Чавес Гонсалес Даніела – диплом ІІ ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Пейзаж» за роботу «Мальовниче озеро»;
   Герасимів Лідія – диплом І ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Репортажний портрет» за роботу «Чарівна».
   Стець Галина Іванівна, керівник гуртка науково-технічного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
   Стець Олександра – диплом ІІ ступеня НЕНЦ МОН України у номінації «Жанрове фото» за роботу «Щасливе дитинство», у номінації «Пейзаж» - диплом І ступеня за роботу «А в Карпатах туман», у номінації «Живий світ» - диплом ІІІ ступеня за роботу «Гусениця», 
   Леськів Любов - диплом ІІІ ступеня у номінації «Репортажний портрет» за роботу «Моя матуся – українка», у номінації «Живий світ» диплом ІІІ ступеня за роботу «Пухнастик».
   Токарська Зінаїда Юріївна, керівник гуртків художньо-естетичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
   Трач Максим - диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна», у номінації «Репортажний портрет» - диплом ІІІ ступеня за роботу «Свято Покрови»;
   Шкіра Мар`яна - диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна»;
   Цолка Антон, у номінації «Репортажний портрет», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Завтра була Весна!», диплом ІІІ ступеня за роботу «Мої чарівні черешні» у номінації «Живий світ»;
   Мартинюк Юлія, у номінації «Репортажний портрет», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Золота осінь»;
   Бесага Максим, у номінації «Натюрморт», - диплом І ступеня за роботу «Вічні символи України»;
   Туцький Олександр, у номінації «Натюрморт», - диплом І ступеня за роботу «Свіча пам`яті», диплом ІІ ступеня УДЦПО у конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»;
   Шинкляр Вікторія - диплом І ступеня УДЦПО у конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»;
   Потічко Соломія - диплом ІІ ступеня УДЦПО у конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».
   Ліннік Ірина Сергіївна, керівник гуртків еколого-натуралістичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
   Терлецька Дарина, у номінації «Пейзаж», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Природа в задумі», у номінації «Натюрморт», - диплом І ступеня за роботу «Щедра осінь», у номінації «Живий світ», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Первоцвіти», у колективній роботі з Корнелюк Катериною, Гетун Каріною, Стефінів Дариною – проект «Квітуй, мов калина, прекрасна моя Україно!».
   Соколовський Руслан, у номінації «Репортажний портрет», - диплом ІІ ступеня за роботу «Польова красуня»;
   Макар Вікторія, у номінації «Живий світ», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Обережно – отруйний гриб».
   Бай Любов Григорівна, керівник гуртків художньо-естетичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованиця Жига Юлія, у номінації «Стань артистом» нагороджена грамотою за І місце за роботу «Принцеса».
   Видиш Роман Миколайович, керівник Зразкової вокальної студії «Крок» та його учениця Андрощук Анастасія, яку нагороджено дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Соловейки».
   Леськів Наталія Іванівна, керівник гуртка еколого-натуралістичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
   Леськів Софія, у номінації «Репортажний портрет», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Сонячне літо», у номінації «Живий світ», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Лебедина вірність»;
   Волков Вадим, у номінації «Живий світ», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Щедре літечко».
   Івасіків Мар`яна Ігорівна, керівник гуртків науково-технічного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованець:
   Івасіків Дмитро, у номінації «Пейзаж», - диплом ІІІ ступеня за роботу «Веселкове море», у номінації «Живий світ», - диплом І ступеня за роботу «Жабка-кульбабка»;
   Цокало Марія Григорівна, керівник гуртка науково-технічного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованиця Баран Софія, у номінації «Репортажний портрет», - диплом І ступеня за роботу «А ми тую червону калину підіймемо…».
   Панашій Ірина Степанівна, керівник гуртків художньо-естетичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, та її вихованці:
   Дмитрів Віталій та Панашій Тетяна, нагороджені грамотою за І місце у Всеукраїнському конкурсі «Замість ялинки – зимовий букет», номінація «Стилізована ялинка» за роботу «Ялинка для солдата».
   Грицишин Ігор Степанович, керівник гуртків науково-технічного напряму Центру дитячої та юнацької творчості за колективні роботи, які отримали свідоцтва УДЦПО у Всеукраїнських змаганнях з радіозв`язку на коротких хвилях «Осінній міні-тест» та у Всеукраїнських змаганнях з радіозв`язку на коротких хвилях – До дня захисника України.
   Чвартацька Лілія Юріївна, керівник гуртка віськово-патріотичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, під керівництвом якої команда вихованців Центру дитячої та юнацької творчості «Кристал» здобула І місце у Всеукраїнському заході «Пам`ятай про Крути. 100- річчя».
   Вакиряк Роман Васильович, керівник гуртків віськово-патріотичного напряму Центру дитячої та юнацької творчості, під керівництвом якого команда вихованців Центру дитячої та юнацької творчості «Команда 220 Вольт» здобула ІІ місце у Всеукраїнському заході «Пам`ятай про Крути. 100- річчя».

   Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради висловлює подяку учасникам та організаторам свята. Зокрема, за отриману спонсорську допомогу Левчуку О. П. (директор ДП "Бережанське лісомисливське господарство"), Білій О. Р. (приватний підприємець), Соляр О. І. (заступник голови Бережанської районної організації профспілки працівників освіти і науки України), за надання приміщення для проведення нагородження Старку М. В. (директор Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання), за музичний супровід та озвучення заходу Мельничук О. В. (начальник відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради) та всім, хто долучився до цього культурного дійства.

Переможцям у навчанні й змаганнях найкращі наші побажання!
Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,
Будьте першими в науці і високими душею,
Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА