Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Відбувся семінар-практикум «Профілактика негативних тенденцій особистості в учнівському середовищі»

24131064 736220759920900 594358811647321763 n  30 листопада Бережанській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум «Профілактика негативних тенденцій особистості в учнівському середовищі». Учасниками семінару були практичні психологи і соціальні педагоги міста. Захід розпочала Кульчицька-Ручка Наталя Романівна – практичний психолог Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яка ознайомила з підходами до проведення превентивної роботи у навчальному закладі. Соціальний педагог Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Мотурняк Ірина Ігорівна – проаналізувала проблеми і особливості системи роботи соціального педагога щодо профілактики негативних явищ в учнівському середовищі.


 Цікавим був конкурс-вікторина «Що я знаю про ВІЛ/СНІД?». Конкурс був проведений соціальним педагогом Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Волощук Зоряною Ігорівною, за участі учнів 9-А і 10 класів цієї школи. 
  Зоряна Ігорівна ознайомила школярів з проблемою ВІЛ/СНІДу. Після представлення журі (Кульчицька-Ручка Н.Р. – практичний психолог Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Миханів Л.М. – заступник директора з виховної роботи Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Гарасимів Г.С. – соціальний педагог Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Бідула О.І. – шкільна медсестра Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №3) було відрекомендовано учасників. Кожна команда продемонструвала присутнім свою назву, девіз і емблему. Старшокласники виконали багато цікавих завдань: визначили міфи і факти про ВІЛ/СНІД, відповідали на запитання, обговорили різні ситуації та шукали різні шляхи виходу із них.
  Також учнями 10 класу було поставлено сценку «СНІД не спить», і прочитано листи тих хто хворий СНІДом. Крім того присутні переглянули відеофільм «Життя на повну силу» і соціальний ролик про ВІЛ/СНІД. Вшануючи пам'ять померлих від СНІДу учасники простягли червону стрічку і запалили на ній свічки.
  У фіналі учні прослухали притчу про цінність здоров’я, а компетентне журі оголосило переможців. Ними стали учні 10 класу.

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА