Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Науково-практичний семінар «Ти, народився на крові, в горі і печалі Червоний Хрест – посланець доброти»

4 травня 2023 року у м. Бережани відбувся науково-практичний семінар «Ти, народився на крові, в горі і печалі Червоний Хрест – посланець доброти»,присвячений 105-річчю Товариства Червоного Хреста в Україні в рамках програми BraVo. У семінарі брали участь представники Товариства Червоного Хреста України, начальники відділів освіти та вчителі історії та предмету «Захист України» територіальних громад Тернопільського району.

Детальніше...

Розвиток освіти в громаді

OSVІTA 02.2022Дорогі мешканці Бережанської громади!
 
     Просимо Вас для розвитку освіти в нашій громаді пройти коротке опитування.
     Зараз час, коли ми активно працюємо над розвитком освіти в нашій громаді, зокрема розробкою та впровадженням стратегії на період 2022-2025 роки. Ваше бачення щодо стану освітньої галузі, пріоритетних рішень, які варто впровадити вже найближчим часом та пропозиції щодо розвитку освіти в громаді є дуже важливими. Адже саме ви є представниками тих спільнот, які мають мати вирішальний вплив на освіту наших дітей, а це означає і на майбутнє громади: батьки, освітяни, небайдужі до розвитку громади її творці.
     Тому просимо вас дати відповіді на запитання цієї анкети та висловити своє бачення щодо розвитку освіти в громаді до 15 березня 2022 року. Заповнення анкети займе до 15 хвилин вашого часу та дасть можливість впровадити якісні зміни в освітню сферу на майбутніх три роки.
     Анкета містить 4 розділи: загальні дані про респондента; розділ дошкільної освіти; розділ щодо середньої освіти; позашкілля та дозвілля.
     Це опитування проводиться в рамках розробки освітньої стратегії 2022-2025 рр. за консалтингової підтримки Центру розвитку "Громада UA". Всі пропозиції будуть розглянуті та по можливості враховані в процесі роботи над старатегічними та операційними кроками.
     Опитування є анонімним, ваші відповіді будуть використані лише для визначення та формулювання проблем в освітній галузі громади та формування пропозицій щодо розвитку освіти. Якщо ви залишите вашу електронну адресу, ми надішлемо вам узагальнені результати опитування.
     Щиро дякуємо Вам за ініціативність змін у громаді!

У залі засідань Бережанської міської ради відбулася зустріч з експертами Центру розвитку Громада.UA

     17 листопада 2021 року в залі засідань Бережанської міської ради відбулася зустріч з експертами Центру розвитку Громада.UA Іриною Бек та Христиною Коваль у рамках проєкту "PRO-освіта". Учасниками зустрічі стали 52 особи: працівники відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради, директори дошкільних навчальних закладів "Ромашка", "Сонечко", "Золотий Ключик", директори та педагоги шкіл громади, депутати міської ради.

Детальніше...

Вітаємо переможців інтелектуальних ігор "УНІКУМ" імені Героя АТО Ореста КВАЧА

     27 жовтня на платформі Google meet проведено 4-й суперкубок Тернопільщини з українських інтелектуальних ігор "УНІКУМ" імені Героя АТО Ореста КВАЧА.
     Команда Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 1 посіла ІІ місце (учасники команди: Христина Довганич, Марта Пньова, Віталій Макар, Вікторія Шинкляр, Руслан Кузишин; керівник Галина Степанівна Шаль).

19 жовтня відбулося навчальне заняття «День у музеї»

     19 жовтня 2021 року на базі Бережанського краєзнавчого музею відбулося навчальне заняття «День у музеї» у секції історичного краєзнавства Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України.
     Слухачі з Бережанської, Зборівської та Теребовлянської філій МАН почали роботу з екскурсу історичними пам’ятками міста Бережани, а потім – заняття секції історичного краєзнавства на тему: «Музей як навчальна платформа (на прикладі

Детальніше...

Відкриття витинанки-панно "Слава"

     До Дня Захисників та захисниць України та Дня Українського Козацтва.
     Спільний проект ЦДЮТ (заступник директора, керівник Зразкового молодіжного театру "Взори" Олена Різник, керівник декоративно-прикладного гуртка "Етномайстерня" Віта Білоус) та Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (заступник директора з виховної роботи Ліліана Миханів).

Детальніше...

Більше матеріалів...

  1. До уваги батьків та учнів
  2. Розпочався процес забезпечення закладів ЗСО для першокласників
  3. 12 жовтня проведено Спартакіаду серед допризовної молоді
  4. змагання з легкоатлетичного триборства серед закладів загальної середньої освіти Бережанської ТГ
  5. Із професійним святом привітали керівників і голів первинних профспілкових організацій закладів дошкільної освіти і дошкільних підрозділів НВК Бережанської громади
  6. Бережанщина. 30 кроків до Незалежності
  7. Сьогодні День тренера
  8. Запрошуємо взяти участь у конкурсі аматорських відеопривітань «Привітай Україну з Днем Незалежності!»
  9. Бевсюк Софія - переможниця II етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику
  10. Відбувся I етап Всеукраїнського онлайн-конкурсу ватр «Україна назавжди»

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА