Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

27 червня відбувся святковий концерт «Живи, моя державо!»

19437623 1481671988545974 5447216698491366326 n      27 червня 2017 року у приміщенні МБК «Просвіта» (дир. Уляна Фідзяк) відбувся святковий концерт «Живи, моя державо!», приурочений Дню Конституції України. Організатором заходу є відділ культури, туризму та релігій Бережанської міської ради (нач. Олена Мельничук).
   Із привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Олег Захарків. У своєму виступі він зазначив: «Складний шлях пройшла наша Конституція.

На превеликий жаль, зараз дуже мало осіб дотримуються норм і положень, записаних в цьому документі. Політичні чвари і зради вносять свої негативні корективи у державотворчий процес в Україні. Нам залишається лише сподіватися та вірити, що Господь змінить усе на краще, що в майбутньому дотримання законів, прописаних в Конституції, стане головним правилом життя для всіх українців».
      Святковий настрій гостям концерту створили: читці Максим Механік, Андрій Сагайдачний, дует МБК «Просвіта» у складі Софії Зайчук та Христини Сисак, жіночий вокальний ансамбль «Бережаночка» (кер. Наталія Вербянська), дитячий вокальний ансамбль «Зернятко» (кер. Уляна Фідзяк), солістка Сараб Олена, танцювальний колектив МБК «Просвіта» «Тандем» (кер. Мар’яна Чорна), танцювальний колектив клубу с. Рай (кер. Ольга Сорочан), хореографічна студія «Тандем» (кер. Христина Хиляк), бережанський поет Ярослав-Ігор Кутний, Ольга Стефінів та Наталія Харишин (жартівлива сценка «Дві куми»).

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА