Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Оголошення про проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора міського будинку культури «Просвіта» м. Бережани (2021)

Оголошення 

про проведення конкурсного добору на заміщення вакантної посади директора міського будинку культури «Просвіта» м. Бережани

 

     Відділ культури, туризму та релігій Бережанської міської ради, відповідно до Закону України «Про культуру», оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора міського будинку культури «Просвіта» м.Бережани.

     Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

     - громадянство України;

     - вільне володіння державною мовою;

     - вища освіта відповідного спрямування;

     - стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

     - здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім та професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

     Терміни подання документів:   01- 31 грудня 2021 року.

     Початок формування конкурсної комісії: з 02 грудня 2021 року.

     Умови проведення конкурсу:

     Обов’язковою умовою проведення конкурсного добору є його відкритість.

     Представники засобів масової інформації та громадськості мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесід з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку міського будинку культури «Просвіта» (далі – Заклад культури) на один і п’ять років.

     До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

     - визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

     - мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

     - є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

     Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

     - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

     - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

     - копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

     - два рекомендаційні листи довільної форми;

     - мотиваційний лист довільної форми. 

     Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адресу Відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради: вул. Площа Ринок, 15, м.Бережани, Тернопільська обл., 47501, контактний телефон: (03548) 2-16-55, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

     Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

     Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

     Формування конкурсної комісії розпочинається з дня оприлюднення оголошення.

     Конкурсна комісія формується з дев’яти членів: 3 кандидатури від трудового колективу закладу культури; 3 кандидатури від громадських організацій, що здійснюють діяльність у сфері культури відповідного функціонального спрямування та 3 кандидатури від відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради.

     Перше засідання конкурсної комісії відбудеться через десять днів після закінчення строку приймання документів, на якому розглядатимуться документи, подані кандидатами, на відповідність кваліфікаційним вимогам.

     На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

     Проект програми розвитку Закладу культури на один рік має містити:

     - пропозиції щодо виконання Закладом культури результативних показників фінансово-господарської діяльності та їх поліпшення у порівнянні з попереднім роком;

     - детальний першочерговий план розвитку Закладу культури;

     - очікувані результати.    

     Проект програми розвитку Закладу культури на п’ять років має містити:

     -   аналіз поточного стану діяльності Закладу культури;

     -   перспективи розвитку Закладау культури, заходи з виконання завдань та результати аналізу можливих ризиків, поліпшення техніко-економічних та фінансових показників Закладу культури, підвищення його конкурентоспроможності;

     -   пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку Закладу культури та щодо очікуваної динаміки поліпшення результативних показників фінансово - господарської діяльності Закладу культури тощо;

     -  очікувані результати.

     Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії претенденти повідомляються за вказаними ними контактними номерами телефону та/або за адресою електронної пошти.

     Строки проведення конкурсу: конкурсний добір починається з 01 грудня 2021 року та закінчується не пізніше 31 січня 2022 року.

     Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Закладу культури та фінансову звітність за попередній бюджетний період, додається:

     Фінансова звітність та матеріально-технічна база міського будинку культури «Просвіта» м.Бережани за 2020 рік:

     Міський будинок культури «Просвіта» м.Бережани знаходиться у підпорядкуванні відділу культури, туризму та релігій Бережанської міської ради. Фінансове забезпечення діяльності закладу здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

     Юридична адреса:

     47501, Тернопільська область,

     м.Бережани,

     вул.Шевченка, 67.

     При МБК «Просвіта» діють 5 художніх аматорських колективів ( 3 – зі званням «народний» та 1 - «зразковий»).

     У 2020 році отримано кошти в сумі – 6363,9 тис. грн.

     Видатки на заробітну плату з нарахуваннями становлять  – 560,4 тис. грн.

     Видатки на енергоносії  – 4,8 тис. грн.

     Інші поточні видатки – 22,0 тис. грн.

     Придбання матеріалів та предметів  – 49,7 тис. грн.

     Вартість основних засобів складає – 124,1 тис. грн.

     Інші нематеріальні активи – 83,1 тис. грн.

     Оплата праці: Посадовий оклад директора міського будинку культури «Просвіта» встановлюється на рівні 14 тарифного розряду з урахуванням фактично відпрацьованого часу і становить 7001,0 грн. Також передбачені: виплата допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати) та доплата за вислугу років, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.15 р. №1026 «Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань».

     Режим роботи: вівторок – субота –   з 09.00 год. до 18.00 год. (перерва – з  

     13.00 год. до 14.00 год.), вихідні дні – неділя, понеділок.

     Надається щорічна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні та додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів за ненормований робочий день.

 

Заява

 

Згода на обробку персональних даних

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА