Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Гід з державних послуг

DIJA 18.02.2021Відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року № 856, Мінцифри є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, зокрема, здійснює заходи щодо формування та ведення Реєстру адміністративних послуг.

На сьогодні Реєстр адміністративних послуг наповнюється інформацією про адміністративні послуги, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Мінцифри прагне зробити життя українців легшим та простішим, тому було важливо створити єдине джерело повної, достовірної та уніфікованої інформації, яке б дозволило людям орієнтуватись серед великої кількості державних послуг.

Саме з метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, щодо державних послуг, які можна отримати в Україні, та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

Детальніше...

Про запуск послуги ID-14 та зміни до правил реєстрації місця проживання

Posluga ID 14В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

     Послуга ID-14 передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків.

     28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

Детальніше...

Інформування про навчання єМалятко

PLAKAT єMALYATKOВас вітає команда Міністерства цифрової трансформації України!

    Раді повідомити, що сьогодні адміністратори, які уповноважені здійснювати прийом звернень для отримання громадянами комплексної послуги «єМалятко» у ЦНАП та про яких  відповідальні особи у ЦНАП надали нам повні контакти, отримали, на вказані персональні електронні скриньки, всі навчальні матеріали та рекомендації щодо проходження навчання. 

Детальніше...

Інформація для юридичних осіб з організаційно – правовою формою – Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю

    Відповідно до Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» (далі – Закон) та змін, що вносить цей Закон у ряд нормативно-правових актів, що вступив в дію 17.06.2018 року виникла необхідність приведення основного документа товариств - Статуту у відповідність до даного Закону, а саме:

Детальніше...

інтерактивна карта центрів надання адміністративних послуг

З метою реалізації Закону України „Про адміністративні послуги” та поінформованості і доступності для суб’єктів звернень інформації про роботу центрів надання адміністративних послуг області, департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації розроблено інтерактивну карту ЦНАП Тернопільської області. Вищезгадана карта розміщена в мережі Інтернет на сервісі „Google Карти” за посиланням

https://drive.google.com/open?id=1cVd8CusFOHlMTR7T6aXyXgvz3HpC9DfJ&usp =sharing.

До уваги користувачів адміністративних послуг!
У разі виникнення скарг та зауважень щодо роботи центру надання
адміністративних послуг, просимо звертатись за тел. 52 06 52, або на
електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА