Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у пекарні відбувся майстер-клас по випіканню рогаликів та піци

   8 червня 2018 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у пекарні, власником якої є приватний підприємець Ростислав Музичка, відбувся майстер-клас по випіканню рогаликів та піци за участю, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах, начальника служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради Оксани Максимчак.

   Майстер-клас провела працівник пекарні Ірина Дорошенко. Юні бережанці з цікавістю та неабияким ентузіазмом розпочали роботу. Вони активно просіювали муку та додавали почергово інгредієнти, необхідні для замішування тіста.
   Як тільки тістоміс – спеціальний автоматичний прилад для замішування тіста, завершив місити тісто, учасники майстер-класу розпочали ліпити рогалики, булочки для паніні, піцу. 
   На завершення кожен учасник майстер-класу скуштував хлібопекарські вироби, які зробив власноруч.
   Служба у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради висловлює щиру подяку приватному підприємцю Ростиславу Музичці за безкоштовно проведений захід у його пекарні!

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА