Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

У Києві відбувся IV Всеукраїнський Форум сім’ї

 01 березня 2019 року в Києві в приміщенні Українського дому відбувся IV Всеукраїнський Форум сім’ї. У складі делегації Бережан взяли участь Оксана МАКСИМЧАК - начальник служби у справах дітей, надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми та молоді Бережанської міської ради та Оксана ЛЕЩУК – методист відділу освіти молоді та спорту Бережанської міської ради.

Президент України Петро Порошенко, секретар РНБО Олександр Турчинов, Міністр юстиції Павло Петренко, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голови депутатських фракцій Верховної Ради: Юлія Тимошенко, Олег Березюк, Максим Бурбак та інші, громадські активісти, гості зі США, Ірландії, Литви, Латвії, представники ЗМІ, священнослужителі, військові зібралися у столичному Українському домі з метою підтримки та зміцнення інституту сім’ї як головного фундаменту відродження країни.
“Немає потреби говорити про актуальність захисту сімейних цінностей, адже українська сім’я знаходиться у хворобливому і немічному стані, сирітство, розлучення… Священне Писання – це не людська вигадка, а Боже звершення, сім’я – союз двох статей, чоловічої та жіночої», – наголосив голова Православної Церкви України митрополит Епіфаній.
Іноземні гості Президент Всесвітнього Конгресу сімей Брайан Браун зі США, депутат Сейма Латвії Інга Біте, засновник просімейного руху в Ірландії Лоркан Прайс запевнили українців, що вони рухаються в правильному напрямку та закликали не піддаватися на закиди з Заходу щодо ґендерної ідеології.
Учасники Форуму засудили проведення публічних заходів з популяризації ЛГБТ. 
Україна сьогодні є одним з лідерів захисту сімейних цінностей у Європі. 2019 рік проголошений роком сім’ї.

Наочним прикладом безпосередньо на Форумі стала багатодітна родина Ковалевичів з Рівненщини, що виховують дев’ятнадцятеро біологічних дітей. Батько 11-х донечок та 8-х синів зазначив, що діти – це подарунки неба та закликав не боятися народжувати дітей. Після його виступу багато хто жартував, що сьогодні запроваджується мода мінімум на трьох дітей, максимум на дев’ятнадцять.
Варто зазначити, що у м. Бережани 20 лютого 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Українська сім’я: виклики та завдання», а в квітні заплановано провести регіональний Форум сім’ї.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА