Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

У Бережанах відкрили "Інклюзивно-ресурсний центр"

  Сьогодні, 21 грудня 2018 року, відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бережанської міської ради.
   В урочистостях взяли участь народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, а також представники місцевих владних структур. Новостворений ІРЦ розташований на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. У закладі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, корекційно-розвиткові кабінети облаштовано сучасними меблями, необхідним

технічним забезпеченням та розвитковим обладнанням. З цією подією бережанців привітав міський голова Володимир Музичка і щиро подякув усім, хто долучився до цієї справи. Після урочистого перерізання стрічки Всечесний о.Володимир освятив приміщення Центру та благословив на успішний розвиток кожної дитини - вихованця Інклюзивно-ресурсного центру.    Директор Ірина Сидор запросила присутніх оглянути Центр, ознайомитися із облаштуванням кабінетів для занять. Батьки разом з дітьми мали можливість із захопленням випробувати усі розвиткові зони новоствореної установи. Фахівці ІРЦ проводитимуть комплексну оцінку розвитку дітей віком від 2 до18 років, надаватимуть корекційно-розвиткові послуги відповідно до потреб дітей, забезпечуватимуть педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть консультативну допомогу батькам та педагогам. 
«Інклюзивно-ресурстний центр» Бережанської міської ради провадитиме діяльність з урахуванням таких принципів як: повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей та дотримання найкращих інтересів кожної дитини, доступність освітніх послуг з раннього віку.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА