Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

25 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва

       25 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Бережанської міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва за участю міського голови Володимира Музички та 7-ми членів комісії.


На засіданні розглянуто, обговорено та прийнято рішення з 9-ти питань, зокрема про початок процедури розгляду та прийняття рішення сесії міської ради, як проекту регуляторного акту «Про оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Бережани, с. Лісники, с. Рай» , про затвердження робочого проекту об’єкта будівництва «Реконструкція спортивного майданчика по вул. І.Франка, 8 в м. Бережани Тернопільської області», про погодження актів про списання багатоквартирних будинків з балансу Бережанського міського комунального підприємства «Господар», про списання багатоквартирних житлових будинків з балансу Бережанського міського комунального підприємства «Господар», про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік тощо.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА