Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

07 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради

     7 серпня 2018 року , відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички.
    На засіданні розглянуто, обговорено та прийнято рішення із 5-ти питань, зокрема про затвердження стартової ціни та умов продажу об’єктів приватизації.

     Затверджено: стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами, нежитлового приміщення, вбиральні по вулиці Міцкевича, 2-Г, у місті Бережани, загальною площею 66 кв.м., стартова ціна 352 608 тис. грн. (без урахування ПДВ); стартову ціну для продажу на аукціоні з умовами, нежитлового приміщення, вбиральні по вулиці Привокзальна, 3-Б, у місті Бережани , загальною площею 52,1 кв.м., стартова ціна 211 212 тис.грн. (без урахування ПДВ).
     Затверджено умови продажу об’єктів на аукціоні з умовами: збереження функціонування на частині нежитлового приміщення громадської вбиральні(туалету), не менше ніж 4 відділень всього; питання подальшого використання об'єкта приватизації покупець вирішує самостійно; покупець зобов'язаний дотримуватись санітарно-екологічних та протипожежних норм експлуатації об'єкта приватизації та утримувати прилеглу територію у належному санітарному стані; покупець несе усі витрати пов'язані із оформленням правовстановлюючих документів на об'єкт приватизації, проведення оцінки та рецензії звіту за результатами проведеного аукціону, в тому числі нотаріальне оформлення договору купівлі – продажу об'єкту нерухомого майна; право власності на земельну ділянку під об'єктом нерухомого майна не переходить до покупця за результатами даного аукціону, а підлягає наступному оформленню в установленому законом порядку.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА