Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Відбулося засідання видавничої ради при Бережанській міській раді

   23 травня 2018 року відбулося засідання видавничої ради при Бережанській міській раді, на якому були присутні: міський голова Володимир Музичка, заступник міського голови Олег Захарків, начальник відділу культури, туризму та релігій міської ради Олена Мельничук, директор міської бібліотеки ім. Б.Лепкого Василь Калинюк, директор музею книги Лілія Зінчук, учений секретар ДІАЗ у м. Бережани, Заслужений працівник культури України Надія Волинець.


   На засіданні прийнято рішення про включення у видавничий план на 2018 рік видання збірника «Фольклорний гурт «Лемкиня». Сузір’я співочих голосів», в якому представлено історію створення та діяльності Бережанського районного товариства «Лемківщина».
   До слова, видавнича рада розглядає пропозиції та затверджує план пріоритетних книговидавничих проектів (місцевих авторів, краєзнавчої, дитячої, навчальної та науково-популярної, освітньої, культурологічної літератури іміджевого для міста характеру) і конкретних творів для подальшого їх видання у поточному бюджетному році з визначенням тиражу, обсягу та терміну випуску.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА