Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

SPOSTEREZHNA RADA 03.2023ПОВІДОМЛЕННЯ

про створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

     Бережанська міська рада, відповідно до ст. 24 «Основ законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», повідомляє про намір створити спостережну раду комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради на наступній черговій сесії Бережанської міської ради.

     Бережанська міська рада проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, як наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає медичну допомогу вторинного рівня, з яким головним розпорядником бюджетних коштів укладено договір про медичне обслуговування населення.

     Правова підстава проведення конкурсу: Рішення Бережанської міської ради від 16.03.2023 року №1095 «Про намір створити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради та затвердження Положення про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради», Постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», стаття 24 Закону України«Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII .

     Повне найменування підприємства: комунальне некомерційне підприємство «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради (далі – Підприємство).

     Юридичне та фактичне місцезнаходження Підприємства: 47501, м.Бережани, вул. Степана Бандери 21, Тернопільська область, Україна.

     Основною метою діяльності Підприємства є: забезпечення медичного обслуговування населення шляхом надання йому медичних послуг в порядку та обсязі, встановлених законодавством.

     Правовий статус Підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради (надалі – Підприємство) є лікарняним (амбулаторним) закладом охорони здоров’я – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає послуги вторинної спеціалізованої медичної допомоги будь-яким особам в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом.

     Підприємство створене за рішенням Бережанської районної ради (надалі – Засновник) від «26» жовтня 2018 року №400 (37 сесія 7 скликання) відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» шляхом перетворення Бережанської центральної районної комунальної лікарні Бережанської районної ради у комунальне некомерційне підприємство.

     На підставі рішення сесії Бережанської районної ради від 20.10.2020 року №631 Бережанська районна рада з 02.11.2020 року вийшла зі складу засновників даного підприємства, а Бережанська міська рада, на підставі рішення сесії міської ради від 20.10.2020 року, з 02.11.2020 року ввійшла в склад засновників даного підприємства та змінено назву юридичної особи з «Комунальне некомерційне підприємство «Бережанська центральна районна лікарня» Бережанської районної ради» на «Комунальне некомерційне підприємство «Бережанська центральна міська лікарня » Бережанської міської ради.

     Підприємство створене на базі майна, що є комунальною власністю Бережанської міської територіальної громади, на підставі рішення сесії міської ради №1846 від 08.10.2020 року.

     Засновником, Власником та органом управління майном Підприємства є Бережанська міська рада (надалі – Засновник).

     Підприємство є підпорядкованим, підзвітним та підконтрольним Засновнику.

     Статут Підприємства: затверджено рішенням Бережанської міської ради від 20.10.2020 року № 1871 «Про вхід в склад засновників окремих бюджетних організацій (установ, закладів)» (додається) .

     Мета діяльності спостережної ради: сприяння реалізації права громадян на участь в управлінні охороною здоров’я.

     Основні напрямки діяльності та структури спостережної ради відображені в «Положенні про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, затвердженому рішенням Бережанської міської ради від 16.03.2023 року №1095 (додається).

     Персональний склад спостережної ради буде затверджуватись на черговій сесії Бережанської міської ради у кількості не більше ніж 15 чоловік, серед них:

  • один представник власника закладу охорони здоров’я;
  • представники структурних підрозділів з питань соціального захисту та інших структурних підрозділів виконавчого органу Бережанської міської ради - від однієї до чотирьох осіб;
  • депутатів місцевих рад (за згодою) - від однієї до двох осіб;
  • представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції (за згодою), - від однієї до восьми осіб (по одному представнику).

     Члени спостережної ради повинні відповідати наступним вимогам:

  • бездоганна ділова репутація;
  • відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
  • наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
  • відсутність непогашеної судимості.

     Громадські об’єднання, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організації, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, повинні протягом 10 робочих днів з дати розміщення інформації на офіційному веб-сайті Бережанської міської ради надіслати міській раді пропозиції щодо включення своїх представників до складу спостережної ради.

     Пропозиції щодо кандидатур до складу спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради подавати до Бережанської міської ради за адресою:

     47501, м. Бережани, вул. Банкова, 3, 2-й поверх, Загальний відділ Бережанської міської ради

     протягом 10 робочих днів з моменту оприлюднення повідомлення разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників на їхнє членство у спостережній раді.

     Пропозиції приймаються протягом 10 робочих днів з моменту розміщення інформації на офіційному веб-сайті Бережанської міської ради.

     Заяви претендентів для участі у конкурсі приймаються з 22.03.2023 року.

     Кінцевий строк подачі документів 04.04.2023 року до _17:15__ години.

     Інформація для довідок за телефоном: 03548 2-14-46

     E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

     Відповідальна особа за прийом документів – Кухарук Степан Богданович.

     Засідання конкурсної комісії для розгляду заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності встановленим вимогам відбудеться 5 квітня 2023 року о 15:00 годині в залі засідань (2 пов.) Бережанської міської ради, 47501 м. Бережани, вул. Банкова, 3

     Для проведення рейтингового голосування та опрацювання його результатів комісія забезпечує підготовку бланка для голосування в електронній формі (далі – електронний бюлетень) та розміщає його на офіційному веб-сайті Бережанської міської ради E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

     Рейтингове голосування за кандидатів, у члени спостережної ради здійснюється шляхом заповнення електронних бюлетенів. В електронному бюлетені зазначаються в алфавітному порядку прізвища усіх кандидатів від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування. Електронний бюлетень для голосування заповнюється шляхом обов’язкового виставлення кандидатам від громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють професійне самоврядування, рейтингових балів від 1 до 5. Кожен з рейтингових балів виставляється лише один раз незалежно від кількості включених до електронного бюлетеня кандидатів.

     Електронний бюлетень, заповнений з порушенням зазначених вимог, є недійсним.

Склад

комісії для проведення рейтингового голосування за кандидатів у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради та опрацювання його результатів

     Степан Кухарук – заступник міського голови;

     Мар’яна Брославська – головний спеціаліст юридичного відділу міської ради;

     Михайло Маланчук – провідний спеціаліст з інформаційних технологій та захисту інформації міської ради;

     Наталія Онишків –депутат Тернопільської обласної ради - за згодою;

     Олексій Гетун –депутат Бережанської міської ради - за згодою;

     Михайло Шкільний –депутат Бережанської міської ради - за згодою;

     Галина Громосяк – директор Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради.

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА