Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

31 липня відбулося засідання оргкомітету з питань пповедення міських заходів

 31 липня в залі засідань Бережанської міської ради відбулося засідання оргкомітету по проведенню міських заходів, а саме: Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та Дня міста Бережани участь в якому взяли заступник міського голови Олег Захарків, секретар міської ради Петро Гончар, начальник відділу культури, туризму та релігій Олена Мельничук, в.о. начальник відділу освіти, молоді та спорту Володимир Савочка, а також представники ДІАЗу.

Присутні обговорювали організаційні та господарські питання щодо підготовки проведення святкування цих свят. В результаті було вирішено в рамках відзначення Дня державного прапора України, 23 серпня, в центрі міста провести святкові урочистості та підняття прапора, до Дня незалежності України – молебень за мир у державі, концертну програму на Площі Ринок.
Святкування Дня міста Бережани відзначатимуть у парку біля замку Синявських 25 серпня. На містян та гостей чекатимуть: концертна програма, спортивно-розважальні заходи, свято меду, свято танцю «Вечірні ритми рідного міста» та багато іншого.

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА