Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Бережанська міська рада виносить на розгляд громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай

   Бережанська міська рада виносить на розгляд громади м. Бережани, сіл Лісники та Рай питання про присвоєння звання Почесний громадянин міста Бережани - Борису Петровичу Сидоренку, якому 13 грудня 2015 року виповнилося б 80 років (помер 25.04.2008р.)

  Борис Петрович Сидоренко очолював Бережанський район у 1975-1980 рр. За його керівництва повністю реконструйовано центр міста, зокрема капітально реконструйовано ратушу, поштукатурено церкву Святої Трійці, з центра міста забрано пам'ятник Леніна, повністю поштукатурено центральний квартал міста. У місті завершено спорудження універмагу, адмінбудинку, терапевтичний корпус Бережанської лікарні, торгівельних комплексів "Золота липа" та по вул. Лесі Українки, відкрито Бережанську СШ №3, побудовано друкарню, автостанцію у Бережанах, благоустроєно греблю міського озера, русло річки Золота Липа поблизу замку, зроблено капітальну реконструкцію в'їзної дороги у Бережани по вулиці Тернопільській та дороги поблизу фарного костьолу. За час його керівництва у районі збудовано школи у селах Надрічне, Сільце, Завалів, Гнильче, введено в дію завод "Мікрон", добудовано районний будинок культури та приміщення райвузла зв'язку, дитячий садок "Сонечко" та дріжджовий цех комбікормового заводу у Бережанах, Рогачинський склотарний завод, овочеконсервні заводи і тепличні господарства у Жукові і Жовнівці, а у селах району 20 типових дитячих садочків і 7 торгових комплексів, газифіковано десяток сіл, споруджено декілька висотних комунальних та кооперативних будинків, розпочато будівництво мікрорайону "Східний" у Бережанах. З його ініціативи у Бережанах у 1980 році відкрито Бережанський краєзнавчий музей та художню школу, базу політехнічного інституту, впорядковано Старий парк поблизу фортеці, здійснено реконструкцію парку у селі Рай, збудовано новий корпус ДТСААФ.
   Просимо надавати свої пропозиції та зауваження за адресою:
пл.Ринок 1, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501
за телефоном: (03548) 2-14-46
або за електронною поштоюЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА