Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Шановні мешканці м. Бережани, сіл Рай та Лісники!

29214226 1731396843573486 2443038257651384320 n Знову надворі весна, і, незважаючи на турботи, проблеми і безліч невирішених питань, у кожного з нас прокидається бажання щось покращити, змінити, відродити чи створити.

 Сьогодні все більше і більше куточків рідної землі подають сигнал тривоги: знищуються унікальні природні екосистеми, засмічуються віковічні парки і сквери, лісопарки та ліси, забрудненими залишаються озера та річки, неохайними та неприбраними стають наші міста та села. Страждаємо від цього ми з вами – кожна людина. Справа нашого громадянського сумління —зупинити цей процес, адже дбайливе ставлення до довкілля—це дбайливе материнське ставлення до життя своїх нащадків на нашій землі.


 Ми розуміємо, що успішне вирішення багатьох екологічних проблем на теренах нашого міста можливе лише за умови тісної співпраці громади, місцевих органів самоврядування та органів державної влади. Життя сьогодні вимагає як загальної, так й особистої відповідальності кожного з нас за рідну природу, за здорове довкілля. Для поліпшення стану довкілля велику роль відіграє активна участь громадськості в акціях і заходах, спрямованих на оздоровлення екологічної, санітарної ситуації, приведення в належний стан населених пунктів.
  Працівниками БМКП «Господар» вже розпочато весняну обрізку дерев із формуванням крони в межах міста. 
  Ми просимо керівників організацій, установ та підприємств, бізнесменів, усіх небайдужих громадян долучитися до заходів з очищення, озеленення підвідомчих територій і взяти під свою опіку інші території загального користування: спортивні майданчики, місця відпочинку біля водойм, парки та сквери, усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій на території міста. Особливе наше звернення до молоді, адже школярі та студентство споконвіку були рушійною та могутньою силою у здійсненні нових звершень та ідей – їм на цій землі жити.
 Сподіваємось, що наше звернення також не залишить байдужими громадські й політичні організації, які скерують свою енергію в русло конкретних дій і зроблять власний внесок у справу оздоровлення нашого довкілля.
 Хочемо, щоб ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала якнайбільше мешканців нашого краю. Адже чистота нашої землі починається з чистоти власної оселі, вулиці, населеного пункту
Давайте разом приберемо й озеленимо наш спільний дім, двір, вулицю, школу і ті місця, де ми найчастіше буваємо, щоб з чистою душею та чистим довкіллям зустріти світле свято Великодня!

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА