Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

SPOSTEREZHNA RADA 03.2023ПОВІДОМЛЕННЯ

про створення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради

     Бережанська міська рада, відповідно до ст. 24 «Основ законодавства України про охорону здоров’я» та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 р. №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», повідомляє про намір створити спостережну раду комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради на наступній черговій сесії Бережанської міської ради.

     Бережанська міська рада проводить відбір представників громадськості, громадських об’єднань та організацій, що здійснюють захист прав у сфері охорони здоров’я, професійного самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства Бережанська центральна міська лікарня» Бережанської міської ради, як наглядового органу закладу охорони здоров’я комунальної форми власності, що надає медичну допомогу вторинного рівня, з яким головним розпорядником бюджетних коштів укладено договір про медичне обслуговування населення.

Детальніше...

Про попередження добування деревних соків в населених пунктах.

Pro poperedzhennya dobuvannya derevnih sokiv 2023    З середини березня в Україні розпочинається збір деревних соків – одних з цінних та поживних лісових продуктів. Масово його заготовляють постійні лісокористувачі, а також підприємці, які отримують для цього спеціальний дозвіл - лісовий квиток. Такий документ дає право на добування соку у відведених місцях з дотриманням встановлених правил заготівлі.

    Однак в межах населених пунктів, згідно вимог пункту 4.2 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах, така діяльність заборонена, а відповідальність за такі дії передбачено ст. 152 КУпАП.

    Громадяни, збираючи деревні соки в межах населених пунктів, можуть своїми діями спричинити загибель та послаблення екологічної стійкості дерев. Так, свердління отворів та прорубування кори в дереві призводить до зараження їх різного роду інфекціями, внаслідок чого розпочинаються процеси гниття деревини, що в подальшому позначається на якісному стані дерева та його здатності протистояти несприятливим погоднім умовам.

Детальніше...

конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

KONKURS USPISHNIJ PEDAGOG 2023Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради»

оголошує конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»

 

     Відповідно до рішення сесії Бережанської міської ради від 18 листопада 2022 року №936 «Про затвердження Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», рішення виконавчого комітету Бережанської міської ради від 14 березня 2023 року № 766 «Про затвердження Порядку визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік»», оголошуємо конкурс на визначення переможців у рамках реалізації Програми «Успішний педагог Бережанської міської територіальної громади на 2023 рік».

 

     Заяву у КУ «ЦПРПП БМР» можуть подати такі учасники освітнього процесу:

     -      педагогічні працівники шляхом самовисування;

     -      представники батьківської та учнівської громадськості;

     -      адміністрація закладу освіти, Відділ освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради;

     -      Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Бережанської міської ради».

     Термін подання заяви для участі в конкурсі – протягом місяця (до 17 квітня 2023 року) з дня публікації оголошення в засобах масової інформації (офіційних сайтах Бережанської міської ради, КУ «ЦПРПП БМР», Відділу освіти, молоді та спорту Бережанської міської ради тощо) за адресою: 47501, м. Бережани, вул. Шевченка, 15, кабінет № 53 у робочі дні з 9.00 до 17.00 год.

Детальніше...

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

     17.02.2023 CHAS POVERTATI SVOYE 01На Тернопільщині стартував проєкт щодо формування професійних штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби

 

     На Тернопільщині стартував проєкт МВС України щодо формування професійних штурмових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.
     «Гвардія наступу» – це 8 професійних штурмових бригад із бійців-патріотів, які прагнуть винищити ворога та звільнити окуповані землі України. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з мотивованих громадян, які здобудуть інтенсивну підготовку протягом декількох місяців.
     Як долучитися до нових бригад:
     – онлайн за посиланням https://storm.mvs.gov.ua;
     – у визначених ЦНАПах
     у Бережанській міській територіальній громаді таку послугу надає ЦНАП

     – у Бережанах, за адресою вулиця Банкова, 3,

     Додаткова інформація за тел. «гарячої лінії»: 0800100020.

17.02.2023 CHAS POVERTATI SVOYE 02

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь в опитуванні щодо визначення потреб мешканців Бережанської ТГ у соціальних послугах

???? Відділ з питань праці, соціальних виплат та компенсацій Бережанської міської ради розпочинає збір інформації щодо потреб мешканців Бережанської територіальної громади в соціальних послугах.
???? Запрошуємо взяти участь в опитуванні. Це можна зробити кількома способами:
???? онлайн-опитування за посиланням: https://docs.google.com/.../1OL9sgdGIzW7l70y9.../viewform...
???? у паперовому вигляді анкету можна заповнити у відділі з питань праці, соціальних виплат та компенсацій Бережанської міської ради за адресою: вул. Банкова, 3, м. Бережани (1 поверх, ліве крило);
???? опитування в телефонному режимі за номерами: (096) 178-38-00 або (096) 883-69-62.
☝️ Важливо! Опитування проводиться АНОНІМНО для різних вікових груп мешканців Бережанської територіальної громади!

Більше матеріалів...

 1. До уваги жителів села Надрічне!
 2. Формування Переліку земельних ділянок комунальної власності несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу шляхом викупу в 2023 р
 3. ВІДКРИТТЯ ТА ОСВЯЧЕННЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ТАБЛИЦІ 04.12.2022 Р.
 4. ПРОХАННЯ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖИТИ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
 5. З 01 листопада 2022 року розпочнеться опалювальний сезон!
 6. ПРОГРАМА ЗАХОДІВ З ВІДЗНАЧЕННЯ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ БОГДАНА ЛЕПКОГО
 7. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 02 ЛИСТОПАДА 2022 Р. В М. БЕРЕЖАНИ
 8. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 26 ЖОВТНЯ 2022 Р. В С. ЛІСНИКИ
 9. ОБМЕЖЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
 10. ВИМКНЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ
 11. Шановні підприємці громади
 12. Дистанційна форма навчання до 14.10.2022 р. включно
 13. Шановні мешканці громади!
 14. Вчасна сплата за послугу вивезення ТПВ — гарантія чистого міста!
 15. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 02 ВЕРЕАСНЯ 2022 Р. В С. ЖОВНІВКА
 16. УВАГА! БУДЕ ПРИПИНЕНО ГАЗОПОСТАЧАННЯ 29 СЕРПНЯ 2022 Р. В С. НАДРІЧНЕ
 17. Закликаємо всіх дотримуватися правил повітряної тривоги
 18. РЕЄСТРАЦІЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ З ОСІБ ВПО НА ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ВІД МІЖНАРОДНОЇ НЕУРЯДОВОЇ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “МЕДЕЙР”
 19. У В А Г А ! У В А Г А ! У В А Г А !
 20. ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ 06.09.2022

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА