Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади 2018

564 Відповідно ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету міської ради на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку  основного працівника.

  Вимоги до кандидатів:   громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра; знання та  володіння державною мовою; знання  основних принципів роботи  комп'ютера та відповідних програмних засобів; стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Детальніше...

Оголошення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності

  Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади міста  Бережани , сіл Лісники та Рай оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості об’єкта нерухомого майна

   Назва об’єкта оцінки – частина нежитлового приміщення   Бережанської загальноосвітньої школи I – III ступенів  №1 по вул. Гімназійна,2 в м. Бережани.

   Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки –  Відділ освіти, молоді та спорту міської ради.

Детальніше...

Забезпечення учасників бойових дій ліками та лікарськими засобами

image001 копія Щороку, в перший тиждень грудня, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Метою цього заходу є інформування громадян про свої права та обов’язки, можливість їх застосування та захисту.

  Право учасників бойових дій на безоплатне отримання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів регулюється постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань». Крім того, безоплатно та на пільгових умовах відпускаються лікарські засоби, зазначені у «Переліку лікарських засобів вітчизняного виробництва», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.1996 року № 1071.

Детальніше...

Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна

   Бережанська міська рада  повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна:

-Гідроспоруда за адресою: м. Бережани, вул. Набережна,6;(Витяг  від 11.05.2017року №86785620)

-Нежитлові будівлі рятувально-водолазної станції  за адресою: м. Бережани вул. Набережна,8 ( Витяг  від 11.05.2017року №86812653);

-Нежитлова будівля(апаратна) за адресою: м. Бережани вул. С. Стрільців, 13 (Витяг  від 11.05.2017року №86907949).

   Власників вказаного майна, з підтверджуючими  документами, просимо  звернутися до міської ради (каб. №5) з метою зняття з обліку протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Пенсійний фонд інформує

big zEozA IAz 12  Основне джерело доходів Пенсійного фонду (які спрямовуються на фінансування пенсій та грошових допомог) – надходження єдиного соціального внеску, розмір якого залежить від фонду оплати праці роботодавців. Внаслідок підняття мінімальної заробітної плати значно зменшився  дефіцит бюджету фонду.         Єдиний соціальний внесок, який роботодавці сьогодні сплачують, йде на фінансування сьогоднішніх пенсій. Тобто нинішнє працездатне населення має забезпечити нинішніх пенсіонерів, працюючи офіційно, і відповідно отримуючи офіційну заробітну плату. Крім того,  слід не забувати про те, що лише оформлена згідно законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і лише легальна заробітна плата вплине на розрахунок майбутньої пенсії.

Детальніше...

28 листопада відбулося офіційне відкриття регіонального Центру підтримки підприємництва

ОДА 28 листопада 2017 року при  Департаменті економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації  відбулося офіційне відкриття регіонального Центру підтримки підприємництва за участю керівництва облдержадміністрації, обласної ради, представників місцевих рад та об’єднаних територіальних громад, громадських об’єднань, представників міністерства Розвитку Республіки Польща та координатора проекту «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів».

Детальніше...

Осінній призов триває

зсу1  Основний Закон нашої держави (стаття 17 Конституції України) гласить: «Захист суверенітету і територіальної цілісності України є справою всього українського народу», саме тому військова служба - обов’язок для кожного свідомого громадянина.
 Зараз триває осінній призов на строкову службу в Україні відповідно до Указу Президента України від 27 лютого 2017 року №44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».
    Підлягають призову на військову службу чоловіки призовного віку (20-27 років), які не мають права на відстрочку, без судимості та проблем зі здоров'ям.

Детальніше...

Більше матеріалів...

 1. Вшануймо пам'ять Українських Героїв
 2. Бережанська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
 3. Рада підприємництва
 4. ПРИДБАННЯ ЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ
 5. Я маю право! Безоплатна правова допомога.
 6. Увага стажування у Німеччині!
 7. До уваги фізичних осіб – підприємців!
 8. Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Тернополі та Бережанах
 9. 13 жовтня в місті працюватиме Регіональний сервісний центр МВС
 10. Консультування та надання безоплатної правової допомоги
 11. ПРОГРАМА святкування Дня Державного Прапора України, 26-ї річниці незалежності України
 12. Обережно шахраї!
 13. Мобільний інформаційний пункт у населених пунктах Тернопільської області з питань правового інформування населення
 14. Увага! Представники бізнесу Тернопільщини!
 15. Увага! Конкурс!
 16. Оголошення про виявлення та взяття на облік безхазяйного майна
 17. Нагадування про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та земельного податку з фізичних осіб
 18. Про перенесення робочих днів у 2017 році
 19. УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
 20. Податкова інформує!

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА