Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Питання на конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг – ДОПОМОГА» Бережанської міської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

протокол № 1-01/2022

від 31.01.2022 року

Питання для перевірки знань законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг)

1. Суб’єкти системи надання соціальних послуг.

2. Основні цілі надання соціальних послуг.

3. Класифікація соціальних послуг.

4. Основні засади функціонування системи надання соціальних послуг.

5. Звернення про надання соціальних послуг.

6. Визначення потреб населення територіальної громади у соціальних послугах.

7. Як проводиться оплата соціальних послуг?

8. Підстави для відмови та припинення надання соціальних послуг.

9. Прийняття рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг.

10. Як здійснюється ведення випадку?

Детальніше...

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КУ «БЕРЕЖАНСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ - ДОПОМОГА» БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАТВЕРДЖЕНО

протокол № 1-01/2022

від 31.01.2022 року

 

Процедура проведення конкурсного відбору та критерії оцінювання учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи «Бережанський центр надання соціальних послуг - ДОПОМОГА» Бережанської міської ради

 

     І етап конкурсного відбору. Перевірка на знання законодавства України (Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг)  проводиться шляхом складання іспиту.

     Перед проходженням іспиту кожен кандидат пред’являє паспорт або документ, який посвідчує особу, сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або довідку про щеплення 1 дозою вакцини від COVID-19, медичні маски та антисептик для рук.

     Під час проведення іспиту кандидатам забороняється користуватися додатковими електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним. У разі порушення зазначених вимог кандидат відсторонюється від подальшого проходження конкурсу, про що складається відповідний акт, який підписується присутніми членами конкурсної комісії.

     Екзаменаційні білети затверджуються головою конкурсної комісії. До кожного білета включається по три питання на перевірку знання Закон України «Про соціальні послуги», інші нормативно-правові акти у сфері надання соціальних послуг, державні стандарти надання соціальних послуг.

     Кількість екзаменаційних білетів має бути не менше 10.

Детальніше...

ТЕРМІНОВО ШУКАЄМО кандидатів на патронат

     Діти та сім’ї нашої громади, які опинилися в скруті, – достойні кращого життя. Ми проти влаштування дітей до інтернатів, бо потім вони повернуться і стануть знову нашим клопотом. Що ж робити, якщо залишити з батьками дитину небезпечно? Потрібно використати всі шанси!
     Для нашої громади держава готова за свої кошти профінансувати послугу патронату.
     Така унікальна послуга під назвою ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ ще з 2017 року запроваджена в Україні.
     На сьогодні 230 патронатних сімей за фінансової підтримки держави допомогли більше 1,5 тис. дітям, які тимчасово не могли проживати у власних родинах.
     Жодна з узятих під патронат дітей не потрапила до інтернату: повернулася до власної родини, або їй знайшли нових люблячих батьків.

Детальніше...

19 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

     19 жовтня 2021 року під головуванням міського голови Ростислава Бортника відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. У порядок денний було включено 2 питання, а саме: «Про надання погодження на влаштування дитини у прийомну сім’ю», «Про надання погодження на відрахування неповнолітнього з числа студентів».
     Прийнято відповідні рішення.

Детальніше...

ВІТАННЯ ІМЕНИННИКУ 05 липня

     Сьогодні, 05 липня 2021 року, з нагоди відзначення Дня народження, відбулася благодійна акція «Вітання імениннику». Павлика з 10-річчям привітали міський голова Ростислав БОРТНИК та працівник служби у справах дітей Христина ПРОЦЬ. Хлопчикові побажали бути щасливим, здоровим, радіти життю, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних та надійних друзів.
     Висловлюємо щиру подяку за подарунок благодійнику, який побажав залишитися невідомим, та благодійниці Ірині Пришляк за чудовий торт.

Допомога сім'ям, які цього потребують

     Служба у справах дітей, відділ поліції та Бережанський МРВ УДМС України в Тернопільській обл. продовжують надавати гуманітарну допомогу сім’ям, які цього потребують, що дозволяє не лише заощадити бюджети родин, але й додати впевненості у тому, що вони не залишились наодинці зі своїми проблемами.
     Якщо Ви потрапили у складну життєву ситуацію, яку не можете подолати самостійно, або знаєте про людей/дітей, які перебувають у такому становищі, звертайтеся у службу у справах дітей за адресою: вул. Банкова, 3 (Бережанська міська рада).

Детальніше...

Відбулося засідання міждисциплінарної команди

     З метою надання допомоги кожній конкретній дитині та розробки індивідуального плану соціального захисту із забезпеченням відповідності найкращим її інтересам 04 червня 2021 року  відбулось засідання міждисциплінарної команди, до складу якої увійшли: начальник служби у справах дітей Оксана Максимчак, спеціаліст І категорії служби у справах дітей Христина Проць, начальник сектору превенції патрульної поліції відділу поліції №1 (м. Бережани) Ігор Закришка, старости старостинських

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Нові публікації

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА