Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Представники Бережанщини здійснили робочу поїздку в с. Чесники

     Представники Бережанщини здійснили робочу поїздку в с. Чесники Рогатинського району на місцеву сироварню «Чесниківський сир» та сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Еком».
     Сировар Василь Чайковський з села Урмань Бережанської міської територіальної громади, Бережанський міський голова Ростислав Бортник, його заступник Володимир Урдейчук та Андрій Гудзиляк, начальник Бережанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби і Марія Макар, головний спеціаліст цього управління, ознайомилися з успішним

Детальніше...

28 січня 2021 року відбудеться І засідання IV сесії Бережанської міської ради VIII скликання

     28 січня 2021 року о 14.00 год. відбудеться І засідання ІV сесії Бережанської міської ради VIII скликання (зал засідань міської ради, вул. Банкова, 3, м. Бережани).
Перелік
питань, які виносяться на розгляд І засідання ІV сесії 
Бережанської міської ради VIII скликання

1. Про організацію безкоштовного харчування учнів пільгових категорій в Бережанській міській територіальній громаді та затвердження змін до Програми харчування на 2021 рік.(Проєкт 86).

2. Про внесення змін в рішення сесії міської ради від 26.05.2016 року № 235 «Про затвердження Порядку складання додаткових списків громадян, які мають право на одержання приватизаційних паперів у Бережанській міській раді». (Проєкт 87).

3. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Бережанської міської територіальної громади ,що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону. (Проєкт 88).

4. Про намір передачі в оренду майна,що належить до комунальної власності та включені до Переліку другоготипу об’єктів комунальної власності, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону. (Проєкт 89).

Детальніше...

відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

     На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради обговорено та прийнято рішення з 20 питань, зокрема про заходи щодо наповнення місцевого бюджету, економічного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету; про роботу відділів міської ради (житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури; земельного відділу; відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи за 2020 року); про передачу в обслуговування БМКП «Господар» вуличного освітлення сіл Бережанської міської територіальної громади та ін.

Детальніше...

22 січня 2021 року в рамках відзначення Дня Соборності України відбувся захід «Разом сильніші»

22.01.2021 1     До живого ланцюга єднання долучилися представники закладів освіти, культури, міських установ та організацій, а також громадськість.

     Присутні тримали український прапор як символ національної єдності, честі та гідності, минулого й сьогодення.

     З вітальним словом до учасників заходу звернулися: депутат Тернопільської обласної ради Ольга Поляк, учасник Майдану Петро Кузів та Бережанський міський голова Ростислав Бортник.

Детальніше...

19 СІЧНЯ 2021 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ВІЧЕ В СЕЛІ ПОТУТОРИ

     19 січня 2021 року біля приміщення колишньої сільської ради відбулося віче, під час якого жителі села Потутори мали можливість висловити своє ставлення до кандидатів на посаду старости Потуторського округу.

     Було подано заявки від Лілії Гевко, Мірфаїса Джулдибаєва та Наталії Сухарської.

     Більшістю голосів громада підтримала Наталію Сухарську.

Детальніше...

Щодо базової вартості одного квадратного метра земель міста Бережани

     Бережанська міська рада інформує, що відповідно до технічної документації з нормативно грошової оцінки земель міста Бережани станом на 01.01.2021 р. базова вартість одного квадратного метра земель міста Бережани становить 149,34 гривень і надалі підлягає індексації в порядку, встановленому законодавством України.

17 січня 2021 року відбулося віче в селі Куропатники

     17 січня 2021 року біля приміщення будинку культури жителі сіл Куропатники, Ясне і Баранівка мали можливість висловити своє ставлення до кандидатів на посаду старости Куропатницького округу.

     Було подано заявки від Ольги Дмитрів, Марії Прийдун, Ольги Халупи, Галини Ціцюри.

     Більшістю голосів громада підтримала Галину Ціцюру.

Детальніше...

Більше матеріалів...

  1. 17 січня 2021 року відбулося віче в селі Шибалин
  2. 16 січня 2021 року відбулася робоча зустріч керівництва міської ради з представниками ІМТД-Інтернешнл
  3. 14 січня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету міської ради
  4. БЮДЖЕТ 2021
  5. 13 січня 2021 року відбулося І засідання III позачергової сесії Бережанської міської ради VIII скликання
  6. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ - ІІІ СЕСІЯ (І ЗАСІДАННЯ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ 13.01.2021
  7. Жителі Бережанської міської територіальної громади долучилися до Всеукраїнської акції протесту проти підвищення комунальних тарифів
  8. Онлайн спілкування (питання - відповіді) міського голови Ростислава Бортника із громадськістю Бережанської міської територіальної громади 30.12.2020 р.
  9. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ - ІІ СЕСІЯ (ІV ЗАСІДАННЯ) БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ 30.12.2020
  10. 02 лютого 2021 року відбудеться громадське обговорення

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Нові публікації

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА