Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбулося 4 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання

  10 травня 2019 року відбулося 4 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання.
На порядку денному обговорено 11 бюджетних, соціальних та земельних питання. Прийнято рішення із 11-ти питань. Зокрема питання, що розглядалися: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року, про затвердження договору про міжбюджетний трансферт між Бережанською міською радою та Бережанською районною радою, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості в будівництва (нового будівництва, реконструкції,

Детальніше...

8 травня відбулося засідання бюджетної комісії

 Сьогодні, 08 травня 2019 року, в залі засідань Бережанської міської ради відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва. На засіданні обговорювались такі бюджетні питання, як: затвердження звіту міського бюджету за І квартал 2019 року, про внесення змін до міського бюджету за 2019 рік, зокрема на видатки для реалізації Програми «Нова українська школа».

Детальніше...

Розпочалася акція "Серце до серця"

 22 квітня 2019 року відбулося засідання організаційного комітету з питань проведення на території Бережанської міської ради Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». В рамках акції минулого року було зібрано кошти в сумі 18 157 грн. з яких 17 400 грн. витрачено на придбання двох кисневих апаратів для дитячого та пологового відділень Бережанської центральної районної клінічної лікарні. Залишок коштів, а це - 757 грн. буде долучено до загальної суми під час проведення акції у цьому році. 

Детальніше...

Відбулися урочисті проводи призовника весняного призову 2019 року на строкову службу

  Сьогодні у Бережанському об'єднананому міському військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи призовника весняного призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України. 
Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовника - знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за свого сина, за те, що виростили його, і сьогодні Батьківщина довіряє йому найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Детальніше...

Відбулося засідання з питань обрання членів Координаційної ради

 Сьогодні, 18 квітня 2019 року, відбулося засідання з питань обрання членів Координаційної ради від громадськості на період реалізації громадського бюджету на поточний бюджетний рік, члени якого координуватимуть виконання основних заходів, завдань щодо впровадження та функціонування громадського бюджету.

Сьогодні, 09 квітня 2019 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради

  Сьогодні, 09 квітня 2019 року, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички та за участю членів виконавчого комітету. В ході засідання розглянуто 1 питання, а саме про закінчення опалювального сезону 2018-2019 років в м. Бережани, селах Рай Лісники та Посухів.

Детальніше...

важлива інформація

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА