Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

У Бережанах вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні

????Сьогодні, 20 лютого, в Бережанах вшанували Героїв Небесної сотні. Вперше пам’ятна хода об’єднала стількох небайдужих жителів нашого міста, які зібралися, щоб віддати шану героям сучасності та помолитися за упокій їхніх душ.
     На дві години центральна міська площа та прилеглі вулиці перетворилися на зменшений аналог київського майдану. Намети, бочки, шини, звуки барабанів, дим – ці й інші елементи декорацій, вдало підібрані на кожній з локацій, а також літературно-музичні композиції,

Детальніше...

На реставрованих куполах каплиці замку Синявських встановили відновлені хрести

     18 лютого 2021 року на реставрованих куполах каплиці замку Синявських у Бережанах майстри ЗАТ „Львівреставрація” Ігор Петришин, Костянтин Окопний, Петро Желізко, виконроб Ігор Голембйовський встановили відновлені хрести. Осердя хрестів золотив Ігор Коваль (Львів).
     Перш ніж піднести їх на верхівки куполів, у дворі замку відбувся ритуал їх освячення за участю священиків, майстрів-реставраторів, працівників ДІАЗ у м. Бережани та жителів міста.

Детальніше...

У музеї книги відбувся вечір-реквієм "У нашій пам'яті вони назавжди залишились"

     Сьогодні, 18 лютого 2021 року, в літературній світлиці музею книги спільно зі студентами групи СП-11М та викладачем Бережанського агротехнічного коледжу Уляною Бурдаш відбувся вечір-реквієм "У нашій пам'яті вони назавжди залишились", присвячений вшануванню та увічненню пам'яті Героїв Небесної Сотні (у рамках проєкту "Моє життя тобі, Україно").

 

У краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки Ірини Миколів «Король птахів»

????Бережанський краєзнавчий музей вкотре зібрав у своїх стінах поціновувачів мистецтва. Сьогодні тут відбулося відкриття першої виставки талановитої мисткині Ірини Миколів «Король птахів».
Радість дебюту молодої художниці прийшли розділити з нею рідні, друзі, шанувальники її творчості, серед яких – представники Бережанської міської ради та її структурних підрозділів.

Детальніше...

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському фестивалі мов та культур

     У рамках Всеукраїнського фестивалю мов та культур молодь Тернопільщини може позмагатися у співах, драматургії, віршуванні. У зв'язку з пандемією COVID-19 конкурс відбуватиметься онлайн.

Детальніше...

Тема Міжнародного дня музеїв: "Майбутнє музеїв: відновлення і переосмислення"

     Міжнародна рада музеїв ICOM вважає, що "зараз настав час переосмислити наші стосунки з громадами, яким ми служимо, експериментувати з новими моделями творення культури та рішуче підтвердити суттєву цінність музеїв для побудови справедливого та стійкого майбутнього. Ми повинні відстоювати творчий потенціал культури як рушія відновлення та інновацій в епоху пост-COVID".
     Ну і заходьте на офіційну сторінку IMD-2021: http://imd.icom.museum/

7 лютого відбувся фестиваль «Різдвяні візерунки»

     У неділю, 7 лютого, відбувся фестиваль «Різдвяні візерунки», який об’єднав понад 30 учасників – творчих колективів з Бережанської, Нараївської та Саранчуківської територіальних громад. Танцювальний флешмоб змусив глядачів затамувати подих вже з перших хвилин заходу.
     Урочисто відкрили фестиваль міський голова Ростислав Бортник та начальник відділу культури, туризму та релігій міської ради Олена Мельничук.

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Нові публікації

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА