Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Придбання музичних інструментів для Бережанської державної школи мистецтв

PRIDBANNYA ІNSTRUMENTІV 07.05.2020 4
      2020 рік знаменний для Бережанської державної школи мистецтв тим, що закладу виповнюється 65 років.
     Саме у 1955 році з’явилася альма-матер для всіх закоханих у музику бережанців. Зараз школа є важливим культурним осередком, центром музичного просвітництва, виховання та навчання обдарованих дітей і творчої молоді Бережанщини. Серед мистецьких шкіл області входить у п’ятірку найкращих.

Детальніше...

Вітаємо переможців онлайн-олімпіади з теоретичних дисциплін

     Учні Бережанської державної школи мистецтв Максим Механік  та Андрій Хрептак взяли участь в онлайн-олімпіаді з теоретичних дисциплін та зайняли призові місця. Вітаємо переможців та їхню викладачку Рапіцьку Юлію Ярославівну з вагомими здобутками, бажаєм подальших творчих досягнень!

Детальніше...

4 травня відбулося чергове засідання видавничої ради

     Сьогодні, 4 травня, відбулося чергове засідання видавничої ради під головуванням міського голови Володимира Музички. Розглянуті та обговорені книговидавничі проекти, подані заявниками.

     Прийняте рішення щодо реалізації за рахунок коштів міського бюджету заходів із пошанування відомого лікаря, бандуриста, учня Бережанської гімназії Зіновія Штокалка (Бережана).

Детальніше...

Вітання з нагоди 10-річчя заснування народного аматорського жіночого камерного хору ''Глорія''

     Сьогодні, у такий чудовий весняний день, для бережанців, шанувальників хорового мистецтва, мав відбутися творчий звітний концерт народного аматорського жіночого камерного хору ''Глорія'' з нагоди 10-річчя заснування колективу (у нових сценічних костюмах). Під керівництвом Євгенії Біркової — композитора, аранжувальника, диригента та Ірини Кузяк, дочок знаного музиканта й художника Миколи Бездільного, хор є неодноразовий лауреат, дипломант Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, фестивалів.

Детальніше...

Вшанування пам'яті загиблих унаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

      Традиційно щороку 26 квітня у Бережанах згадують і вшановують всіх учасників та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

     Цьогоріч захід біля пам’ятника ''Героям Чорнобиля'' був малолюдним через карантинні обмеження з дотриманням умов проведення масових зібрань. Пам'ять загиблих вшанували спільною молитвою та поклали квіти та лампадки до пам’ятника голова Бережанської районної організації Спілки «Чорнобиль» Степан Адамів, міський голова Володимир Музичка, голова райдержадміністрації Олег Захарків, голова районної ради Василь Білик, начальник Бережанського районного відділу управління ДСНС у Теронопільській області Тарас Калакура, начальник відділу культури, туризму та релігій міської ради Олена Мельничук. Чорнобиль – лихо світового масштабу, для якого немає ні відстані, ані кордонів. Аварія на ЧАЕС стала найбільшою з усіх техногенних катастроф в історії планети, її наслідки досі несуть відгомін в зламаних долях та важких спогадах тисяч людей.

Детальніше...

Бережанське бюро правової допомоги

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА