Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

 04 вересня 2019 року в залі засідань міської ради відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Бережанської міської ради під головуванням заступника міського голови Олега Захарківа. У засіданні взяли участь 9 членів комісії.
Розглянуто та обговорено 6 питань, зокрема, 4 питання про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав; про надання дозволу на вчинення правочину; про влаштування малолітньої дитини в Бережанську школу-інтернат; про взяття на облік малолітніх дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

29 серпня 2019 року відбулося 1 засідання 17 сесії Бережанської міської ради

 29 серпня 2019 року відбулося 1 засідання 17 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання. На розгляд чергового засідання виносилось 18 бюджетних, соціальних та земельних питання. Зокрема питання, які розглядалися цього дня: про надання іменної стипендії міського голови обдарованим дітям, про встановлення стартового розміру річної орендної плати та умови продажу на конкурентних засадах права на оренду земельної ділянки, про погодження надання земельних ділянок учасникам АТО. Деталі сесійного засідання у відеозаписі, який розміщений на офіційному веб-сайті Бережанської міської ради.

Детальніше...

27 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету

 Сьогодні, 27 серпня, в залі засідань Бережанської міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядку денному розлянуто, обговорено та прийнято відповідні рішення з 8-ми питань. Серед головних питань, які розглядалися цього дня,- затвердження мережі розвитку закладів освіти Бережанської міської територіальної громади на 2019/2020 навчальний рік, затвердження «Положення про порядок використання шкільного автобуса».

15 серпня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради

 15 серпня 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Володимира Музички. У ході засідання розглянуто 27 питань з різних сфер життєдіяльності громади, зокрема про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Бережанської міської ради за перше півріччя 2019 року, про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Бережанській міській раді за І півріччя

Детальніше...

8 серпня відбулося 9 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання

 8 серпня відбулося 9 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання. Порядок денний налічував 14 бюджетних, соціальних та земельних питання. Цього дня депутатами міської ради розглядалися питання, зокрема, про внесення змін в міську програму розвитку фізичної культури і спорту на 2019-2021 роки, про надання одноразової грошової винагороди, про затвердження договору про міжбюджетний трансферт між Бережанською міською радою та Бережанською районною радою та ін. По всіх питаннях, які виносились на розгляд сесії міської ради прийнято позитивні рішення.

Детальніше...

06 серпня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва

 06 серпня 2019 року в залі засідань Бережанської міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва. Цього дня на засіданні бюджетної комісії обговорювались такі питання: про внесення змін до міської програми розвитку фізичної культури і спорту для виплати одноразової допомоги призеру чемпіонату світу з пауерліфтингу Віктору Гладкому, про затвердження договору з Бережанської районною радою про передачу міжбюджетного трансферту, про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, а саме: здійснити перерозподіл бюджетних призначень за кодом програмної класифікації тощо.

18 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради

 18 липня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Володимира Музички та за участю членів виконавчого комітету. Цього дня на порядку денному розглянуто, обговорено та прийнято відповідні рішення із 19 питань, з яких 4 питання знято із порядку денного та перенесено на розгляд червового засідання, оскільки, за рішенням членів міськвиконкому - потребують додаткового опрацювання.

Детальніше...

Більше матеріалів...

  1. Відбулося друге засідання альтернативної (невійськової) служби
  2. Влаштування бруківки по вулиці Рогатинській завершується
  3. Проведено огляд приміщення навчального корпусу №2 Бережанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 «Рідна школа»
  4. 25 червня відбулося 6 засідання 16 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання
  5. 20 червня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету
  6. Відбулося засідання оргкомітету з питань проведення святкування Дня сім’ї та Дня молоді у Бережанах
  7. 30 травня 2019 року відбулося 5 засідання 16 сесії Бережанської міської ради
  8. 24 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради
  9. 28 травня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва
  10. Відбулось чергове засідання консультативно-дорадчого органу Молодіжної ради при Бережанській міській раді

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА