Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

06 лютого відбулося засідання виконавчого комітету

 Чергове засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради відбулося вчора, 06 лютого, на якому було розглянуто 18 питань.
Серед основних питань, які розглядалися цього дня було про внесення на розгляд сесії Бережанської міської ради проєкту рішення «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік».

Детальніше...

Відбулася нарада по питанню реорганізації школи-інтернат

 Сьогодні, 06 лютого, відбулася нарада за участю директора Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням трудового навчання Михайла Старка по питанню можливої реорганізації (перепрофілювання) інтернатного закладу у Бережанах.

Відзначення Дня Соборності України

 Сьогодні, 22 січня, у Бережанській державній школі мистецтв з нагоди відзначення Дня Соборності України відбувся концерт, участь в якому взяли вихованці та вчителі школи мистецтв. Із вступною промовою виступила старша наукова співробітниця міського музею книги Леся Красільнікова.
Від працівників Бережанського музею книги, на заході була представлена тематична виставка.

Детальніше...

20 січня відбувся аукціон з продажу права оренди земельної ділянки

 Сьогодні, 20 січня 2020 року, в залі засідань Бережанської міської ради відбувся аукціон з продажу права оренди земельної ділянки, площею 0,0781 га по вулиці Шевченка, в місті Бережани, Тернопільської області. Торги розпочалися з оголошення ліцетатором (ПП «Фірма СОМГІЗ») ціни лота, яка становила 16517 грн. Дана земельна ділянка відведена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Ціна продажу лоту (річна плата за користування земельною ділянкою) – 85058 грн. 40 коп., що становить 61,8 % нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

Детальніше...

16 січня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради

 Вчора, 16 січня 2020 року, відбулося засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради, яке пройшло під головуванням першого заступника міського голови Петра Адамовича. У ході засідання розглянуто ряд важливих питань зокрема, про заходи щодо наповнення міського бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів, дотримання суворої бюджетної дисципліни, упорядкування мережі бюджетних установ, які фінансуватимуться за рахунок коштів міського бюджету, у 2020 році,

Детальніше...

27 грудня відбулось останнє в цьому році засідання сесії Бережанської міської ради

  27 грудня 2019 року відбулось останнє в цьому році засідання сесії Бережанської міської ради, яке провів міський голова Володимир Музичка. Порядок денний налічував 12 питань. У ході сесійного засідання депутати підтримали звернення депутатів Тернопільської обласної ради з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка. Окрім цього, розглядалися питання про передачу комунального майна, про затвердження плану роботи сесії Бережанської міської ради на 2020 рік та ін.

Детальніше...

Відбулося 8 засідання 17 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання

 20 грудня 2019 року під головуванням міського голови Володимира Музички відбулося 8 засідання 17 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання. На порядок денний було винесено понад 30 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісій та президії міської ради. На підтримку міжнародної щорічної скаутської акції до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню перед початком засідання сесії до депутатів завітали бережанські пластуни передавши Вифлеємський Вогонь Миру.

Детальніше...

Більше матеріалів...

  1. 16 грудня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, економічного розвитку та підприємництва
  2. 13 грудня відбулося засідання виконавчого комітету
  3. Інформація з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі соціально – незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції
  4. 22 листопада відбувся аукціон з продажу права земельної ділянки
  5. 18 листопада 2019 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Бережанської міської ради
  6. Будівництво спортивного комплексу не припиняється
  7. Відбулося засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету 2020
  8. Звернення депутатів Бережанської міської ради Тернопільської області до Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Прем’єр-міністра України Гончарука О.В.
  9. 8 листопада відбулося позачергове засідання сесії
  10. Відбулося 4 засідання 17 сесії Бережанської міської ради VІІ скликання

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бережанської міської ради

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА