Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Кошти за лікування потерпілого від злочину підлягають поверненню у бюджет громади

     Згідно зі ст. 1206 Цивільного кодексу України особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, зобов’язана відшкодувати витрати закладу охорони здоров’я на лікування потерпілого від цього злочину, крім випадку завдання шкоди при перевищенні меж необхідної оборони або у стані сильного душевного хвилювання, що виникло раптово внаслідок насильства або тяжкої образи з боку потерпілого. Якщо лікування проводилося закладом охорони здоров’я, що є у державній власності, у власності Автономної Республіки Крим або територіальної громади, кошти на відшкодування витрат на лікування зараховуються до відповідного бюджету.

     Витрати, які з вини винної особи здійснені закладом охорони здоров’я на стаціонарне лікування потерпілого від злочину негативно впливають на фінансування інших хворих, внаслідок чого порушуються інтереси держави у сфері дотримання прав і свобод людини і громадянина в галузі охорони здоров’я та забезпечення пов’язаних з ними державних гарантій.

     З метою захисту інтересів держави в особі місцевих громад, прокурорами Бережанської окружної прокуратури упродовж 2022 року до суду пред’явлено 6 позовних заяв на суму понад 97 тисяч гривень щодо стягнення витрат на лікування потерпілого від злочину.

 

Бережанська окружна прокуратура

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА