Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ БЕРЕЖАНСЬКОЇ ОКРУЖНОЇ ПРОКУРАТУРИ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ЗАКОННОСТІ ТА ПРАВОПОРЯДКУ УПРОДОВЖ 2021 РОКУ

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності Бережанської окружної прокуратури щодо зміцнення законності та правопорядку упродовж 2021 року

 

     Згідно положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 10.09.2019, наказів Генерального прокурора №39 від 17.02.2021 та №40 від 17.02.2021, з 15.03.2021 розпочала роботу Бережанська окружна прокуратура.

     Юрисдикція Бережанської окружної прокуратури поширюється на територію Бережанської, Зборівської, Підгаєцької міських територіальних громад; Козівської, Залозецької селищних територіальних громад та Купчинецької, Нараївської, Озернянської, Саранчуківської сільських територіальних громад.

     Бережанською окружною прокуратурою упродовж 2021 року вжито ряд заходів на виконання завдань щодо захисту конституційних прав і свобод громадян, економічних інтересів держави, протидії злочинності, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень, насамперед, на пріоритетних напрямах правоохоронної діяльності.

     Керівником окружної прокуратури 04.08.2021 проведено координаційну нараду із керівниками територіальних правоохоронних органів, на якій обговорено стан дотримання правоохоронними органами вимог законодавства щодо попередження та протидії злочинності у I півріччі 2021 році на території піднаглядній Бережанській окружній прокуратурі.

     В окружній прокуратурі створено та діє 4 міжвідомчі робочі групи, а саме щодо протидії кримінальних правопорушень у сфері довкілля та земельних правовідносин; бюджету, корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень; щодо попередження та протидії злочинності; щодо протидії кримінальних правопорушень пов’язаних із порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

     Впродовж 2021 року міжвідомчі робочі групи провели 4 засідання, що завершилися узгодженням спільних заходів, що знайшли своє відображення у відповідних протоколах.

Детальніше...

На Бережанщині правоохоронці викрили місцевого жителя, що незаконно рубав ліс

     24 листопада 2021 року на території Бережанського лісництва прокурорами Бережанської окружної прокуратури спільно із працівниками Тернопільського РВ (з дислокацією у м. Теребовля) УСБУ в Тернопільській області було викрито жителя м. Бережани, який здійснив незаконну порубку дерев та завантажив їх у кузов власного автомобіля «ЗІЛ 131».

     За попередніми підрахунками розмір шкоди, спричиненої незаконною порубкою дерев, становить 60 тис грн.

     Триває досудове розслідування.

Особливості особистого прийому громадян у Бережанській окружній прокуратурі на час дії карантину

ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

     Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

Детальніше...

Обережно шахраї!

Шахрайства, пов’язані з покупками через мережу Інтернет.

     Низька ціна товару, значно нижча від конкурентів, необхідна повна або часткова передоплата, відразу повинна насторожувати покупця. Така схема шахрайства є найпоширенішою. Продавець виставляє низьку ціна, але просить обов’язково передоплату, повну або часткову, відмовляється від оплати у відділенні служби доставки. В таких випадках покупець, оплативши товар, його частину чи вартість доставки, досить часто залишається з нічим. Основне правило покупок в Інтернет – передоплату вносить тільки перевіреним продавцям, з іншими оплачувати товар після отримання у відділенні пошти.

Детальніше...

Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі

     Проведеним досудовим розслідуванням та судовим розглядом встановлено, що особа знаходячись на ділянці автодороги, поблизу с.Вікторівка Козівської Територіальної громади з метою уникнення від можливої адміністративної відповідальності, що передбачає накладення штрафу та позбавлення права керування транспортним засобом, біля службового автомобіля поліції марки MitsubishiOutlanderдістав наявні при ньому грошові кошти та надав їх в якості неправомірної вигоди за вчинення дій щодо не притягнення його до адміністративної відповідальності поліцейським патрульної поліції відділу поліції №1 (м.Бережани) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області, поклавши їх на капот автомобіля.

     Вироком суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 369 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 17850 грн.

Бережанською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно жителя Бережанщини, обвинуваченого у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч.1 ст. 369 КК України)

     Проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що особа знаходячись на ділянці автодороги, поблизу с.Вікторівка Козівської Територіальної громади з метою уникнення від можливої адміністративної відповідальності, що передбачає накладення штрафу та позбавлення права керування транспортним засобом, біля службового автомобіля поліції марки MitsubishiOutlander дістав наявні при ньому грошові кошти та надав їх в якості неправомірної вигоди за вчинення дій щодо не притягнення його до адміністративної відповідальності поліцейським патрульної поліції відділу поліції №1 (м. Бережани) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області, поклавши їх на капот автомобіля.

     Санкція статті даного злочину передбачає покарання у виді штрафу від однієї тисячі до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Двом особам, які вчинили грабіж за передньою змовою групою осіб повідомлено про підозру

     Так, 05 червня 2021 року близько 21 год. 30 хв.  двоє осіб діючи за попередньою змовою групою осіб із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я особи у момент заподіяння, викрали у потерпілого грошові кошти на загальну суму 3000 грн.

     За результатами проведеного досудового розслідування двом особам, які вчинили грабіж за передньою змовою групою осіб повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 186 КК України.

     Санкція статті даного злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА