Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

Безгосподарське використання земель

     Бережанською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст.254 КК України (безгосподарське використання земель, що спричинило виведення земельної ділянки з сільськогосподарського обороту).

     Встановлено, що житель колишнього Бережанського району, діючи умисно та проявляючи безгосподарність при використанні земельної ділянки, яка належить до земель сільськогосподарського призначення, із цільовим призначенням для ведення індивідуального садівництва, без зміни її цільового призначення та переведення в землі водного фонду, облаштував на частині вищевказаної земельної ділянки штучну водойму площею 0,0585 га для власних потреб. На даний час триває досудове розслідування.

Детальніше...

Домашнє насильство

     Так, у період часу з 07 грудня 2020 року по 14 лютого 2021 року мешканець м. Бережани, діючи умисно та усвідомлюючи суспільну небезпеку своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки і бажаючи настання таких наслідків, систематично вчиняв психологічне насильство щодо свєї матері, що як наслідок призвело до її психологічних страждань та погіршення якості життя.

     За результатами проведеного досудового розслідування у даному кримінальному проваджені обвинувальний акт надіслано на розгляд до Бережанського районного суду Тернопільської області

     Санкція статті даного злочину передбачає покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

 

          Керівник

          Бережанської окружної прокуратури                                              І. Кренцель

Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

     Так, в ході досудового розслідування кримінального провадження в рамках проведення санкціонованого обшуку житлового господарства по місцю проживання мешканця одного із сіл колишнього Бережанського району було виявлено та вилучено 82 металевих предмети, зовні схожі на патрони, 4 із яких виявились штатними пістолетними патронами до пістолета Макарова калібру 9 мм (9х18 мм), заводського виготовлення, що використовуються в нарізній вогнепальній зброї центрального бою, які придатні для стрільби при цьому вистріляні снаряди володіють достатньою вражаючою здатністю. Решта бойових припасів виявились не придатними до стрільби через корозійні зміни.

Детальніше...

Таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у інше приміщення, вчинено повторно

     Бережанською окружною прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених за ч.3 ст.185, ч.1 ст.301 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у інше приміщення, та зберігання з метою збуту та збут предметів порнографічного характеру).

     Встановлено, що раніше судимий за вчинення злочинів проти власності, мешканець м. Бережани вчинив ряд крадіжок майна із підвальних приміщень мешканців міста.

     Так, досудове розслідування у даному кримінальному провадженні завершено та обвинувальний акт надіслано на розгляд до Бережанського районного суду Тернопільської області.

Детальніше...

Діяльність органів прокуратури в сфері дотримання закону України «Про доступ до публічної інформації

     Згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

     Так, відповідно до вимог ст. 20 вказаного Закону, розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Детальніше...

Електронні та телефонні звернення

     В Бережанській окружній прокуратурі здійснюється прийом та реєстрація електронних звернень громадян і звернень, отриманих на телефон «гарячої лінії» за номером (03548) 2-13-43. Електронні звернення приймаються на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

          Керівник

          Бережанської окружної прокуратури                                              І. Кренцель

Порядок звернення громадян

     Розгляд звернень та особистий прийом в органах прокуратури здійснюється відповідно до Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про прокуратуру», «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про Регламент Верховної Ради України», «Про комітети Верховної Ради України», інших законодавчих актів України.

     Звернення, у яких порушуються питання, що не належать до повноважень органів прокуратури, в термін не більше п’яти днів надсилаються за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянин, який подав звернення.

     Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

     Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне). Також, звернення може бути усним чи письмовим.

Детальніше...

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА