Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

Відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 Сьогодні,18 вересня, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Бережанської міської ради під головуванням міського голови Музички В.Я.

Детальніше...

Реалізовано проєкт-переможець «Підтримка розвитку веслування в м. Бережани»

 Триває реалізація проєктів-переможців 2019. На сьогодні реалізовано проєкт «Підтримка розвитку веслування в м. Бережани», а саме: придбано нову байдарку-двійку для відділу з веслування на байдарках і каное Бережанської ДЮСШ.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до реалізації даного проєкту.

18 вересня в місті не буде води!

 Завтра, 18 вересня, з 00:00 до 17:00 години в місті буде відключено водопостачання. Ремонт водопроводу працівники комунального підприємства «Добробут» проводитимуть на двох аварійних ділянках по вулицях Л.Українки та Ів.Франка.

Будівельні роботи спорткомплексу тривають

 В Бережанах на міському стадіоні, по вулиці Ів. Франка, 8 тривають будівельні роботи спортивного комплексу. Станом на сьогодні підрядники облаштовують основні конструктивні елементи, а саме споруджують зовнішні та внутрішні стіни будівлі.

Пожежа біля «Урочища Сторожисько»

 Вже третю добу поспіль працівники 7-Ї державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Тернопільській області ліквідовують загоряння лісу біля «Урочища Сторожисько». Пожежа сталася внаслідок спалювання сухого зілля та залишків соломи на городніх ділянках місцевих жителів, які знаходяться неподалік цього лісу.
З огляду на викладене, нашим громадянам слід замислитись, чи варто тепер випалювати суху траву, бур’ян, опале листя тощо, перетворюючи родючі землі навколо нас на попелище, наносячи шкоду собі й оточуючим.

Детальніше...

Відбувся І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019»

 Сьогодні у Бережанах відбувся І Міжрайонний кар’єрний форум «Профорієнтація-2019». На центральній площі міста діяли 8 локацій, на яких були представлені майстер-класи різних професій та спеціальностей з метою їх популяризації, де усі учасники мали можливість спробувати себе у ролі кожної із них.

Детальніше...

Захисникам

Підтримка бізнесу

pidrbizn052015

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА