Гаряча лінія (03548) 2-14-16
Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501  mrada@ber.te.ua

Громадський бюджет міста Бережани

зустріч з питання надання земельних ділянок учасникам АТО

     2 березня 2017 року відбулася підсумкова зустріч з питання надання земельних ділянок учасникам АТО в урочищі Жорнисько на території Бережанської міської ради за участю директора ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Шмігеля А.Б., міського голови Музички В.Я, в.о. начальника відділу Держгеокадастру в Бережанському районі Бідули О.М., представників Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців і волонтерів АТО «Сила України» Іванійчука О.Т. і Сапеляк Г.М. та родин учасників АТО.

     Варто відзначити, що протягом останніх 2 тижнів Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області було видано 40 наказів про надання дозволу учасникам АТО на розробку проектів землеустрою щодо надання земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва на території Бережанської міської ради з можливою перспективою зміни цільового призначення зазначених ділянок під індивідуальне житлове будівництво.
Упродовж наступного місяця 40 учасників АТО отримають довгоочікувані правовстановлюючі документи на земельні ділянки.
    Виділення земельних ділянок відбулося за умови тісної співпраці керівництва Бережанської міської ради, відділу Держгеокадастру в Бережанському районі, Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області, ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації «Спілка бійців і волонтерів АТО «Сила України».

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Бережанської міської ради

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: mrada@ber.te.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА