Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

На Тернопільщині шукають продавців. Є більше сотні вакансій

     З початку 2023 року роботодавці Тернопільщини звернулися до обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні пів тисячі вакансій продавців (продовольчих та непродовольчих товарів, продавців-консультантів).

     На 31.08.2023 є 112 вільних робочих місць продавців. Ця професія увійшла в топ 5 вакансій по області. З них, найбільше у роздрібній торгівлі (переважно це продаж продуктів харчування, напоїв та тютюнових виробів в магазинах). Зарплата – до 15 тис. гривень.

 

     Зокрема, у ФОП Зелений О. Л. та Ногаль-Зелена Л. І. продавці-консультанти у садових центрах з продажу рослин, кущів, дерев зароблятимуть 14-15 тис. грн. В їх обов’язки також входять: надання грамотних консультацій, догляд за рослинами (прополка, стрижка, полив, підживлення).

     Від 11,5 тис. грн до 12,3 тис. грн пропонують зарплату продавцям в магазинах ТОВ "Заправка АТ"; ФОП Демків М. Р. - в торгівлі будматеріалами; продавцям-консультантам мережі "АТБ-маркет" та продавцям в мінімаркеті "Колобок".

     Якщо у Вас немає відповідної професії, за спрямуванням служби зайнятості професії продавця продовольчих (непродовольчих) товарів (навчання 3,5-5,5 міс.) можна здобути в Івано-Франківському, Львівському, Полтавському, Одеському, Рівненському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

     Фінансування витрат на навчання, проживання, медичний огляд та проїзд безробітних здійснюється за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Професійне навчання можливе з використанням дистанційних технологій.

     Також деякі категорії громадян можуть отримати безоплатний ваучер на навчання за професіями продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів.

     За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або на «гарячу лінію» ОЦЗ 0635765756.

     Зауважимо, що подати або знайти вакансію можна через сервіси:

"Робота на Тернопільщині"

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

Єдиний портал вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

Національний Кадровий Резерв (https://ukrnkr.in.ua/)

      Пропонуєте роботу? Подайте вакансію, скориставшись Електронним помічником Роботодавця: http://surl.li/gmclv, а також через особистий кабінет роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (можна зайти через чат-бот @DCZWorkNowBbot), вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

      Шукаєте роботу? Заповніть анкету-резюме: http://surl.li/byovs   

                                                       Відділ взаємодії з роботодавцями

Бережанського управління Тернопільської філії

                                                                       Тернопільського обласного центру зайнятості

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА