Sl

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА 

 вул.Банкова 3, м. Бережани, Тернопільська область, 47501,  04058491@mail.gov.ua

ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ МІСТ З ПРОБЛЕМИ «ФОРМУВАННЯ БЕЗПЕЧНОГО ПРОСТОРУ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ: ДОСВІД, ПРОБЛЕМИ, ПРОПОЗИЦІЇ»

      19 травня 2023 року cпеціаліст з безпечного освітнього середовища Бережанської міської ради прийняла участь у цікавому та дуже змістовному заході - Міжнародний міст з проблеми «Формування безпечного простору закладів освіти в контексті європейської інтеграції України: досвід, проблеми, пропозиції» який відбувався у Чернівцях.

      Модератором заходу п. Родікою Тиміш, спеціалістом з безпеки в освітньому середовищі Чернівецької ТГ було вміло побудовано діалог у змішаному форматі: очно та онлайн.

       У ньому брали участь педагоги - колеги із з Румунії, Чернівецької, Хмельницької, Харківської областей. Також, своїм досвідом ділилися представники поліції, ювенальної превенції, пожежної охорони, управління освіти Чернівецької області, керівники закладів освіти які беруть участь в проекті "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі».

      Олександр Гончар один із співзасновників проєкту ще раз наголосив на важливості створення безпечного освітнього простору у закладах освіти та подякував за тісну взаємодію суб’єктів відповідальних за створення безпечного освітнього середовища.

««

««

 

««

 

Бережанське бюро правової допомоги

БЕРЕЖАНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ

БЕРЕЖАНСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

Захисникам

Адреса і контакти

kg


  Адреса: вул. Банкова, 3, м. Бережани,
Тернопільська область, 47501

Телефон: (03548) 2-14-46

  Факс: (03548) 2-14-37

E-mail: 04058491@mail.gov.ua


Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

БЕРЕЖАНСЬКА МІСЬКА РАДА